Menu

Almanya’da Yaşayanlara LR Altın Dağıtıyor!

LR Almanya Altın Ödülü

Almanya’da Altın Ödülü!

Almanya’da LR’ın düzenlediği yeni Ekim kampanyasında çok değerli ödüller sahiplerini bulacak. Özellikle Almanya’da düzenleyeceği kampanyanın detaylarını sizlere aşağıda belirteceğiz. Ödüller çok güzel ve sadece ilk 3’e değil tam 10 kişinin de faydalanacağı bu kampanya gerçekten Almanya’yı hareketlendireceğe benziyor. LR’ın Almanya’daki üyelerine Altın kazanma şansı sunuyor. Ekim ayı içerisinde iş ortağı olup Kasım sonuna kadar yapacakları üyelerden gelecek olan toplam PW’ye göre sıralamaya gireceklerdir.

Bu düzenlenen kampanyada 1. olan kişiye tam 1 kilo Altın verilecektir. Değeri ortalama TL olarak 120.000 TL’yi buluyor ve LR gerçekten Almanya’ya biraz torpil geçiyor gibi geldi bize:) Türkiye’de de böyle güzel kampanyalar bekliyoruz Altın olmasa bile benzeri kampanyalar ile LR üyelerini şımartmalarını bekliyoruz açıkçası.

Gelelim LR Almanya’nın kampanya şartlarına, öncelikle yukarıda da belirttiğimiz gibi bu içinde LR iş ortağı olan ve kasım sonuna kadar en çok üye yapan ve pw kazanan kişiler kampanya ödüllerini kazanmaya hak kazanacaktır. Ödül kilo ve gram altındır.

Sıralamaya göre ödüller:

  1. 1 Kilo Altın

  2. 500 Gram Altın
  3. 250 Gram Altın
  4. 100 Gram Altın
  5. 50 Gram Altın
  6. 20 Gram Altın
  7. 10 Gram Altın
  8. 5 Gram Altın
  9. 2 Gram Altın
  10. 1 Gram Altın

Katılan herkese bol şans diliyorum…

LR Health & Beauty ürünlerini İNTERNET ÜZERİNDEN SATIN ALAMAZSINIZ YASAKTIR. LR ürünlerinden almak istiyorsanız yetkili bir LR iş ortağından katalog fiyatı ile veya %40 İNDİRİMLİ OLARAK ÜYELİK AVANTAJLARINDAN yararlanabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

ÜYELİK ÜCRETİ VE AYLIK KOTA ZORUNLULUĞU YOK!

LR ürünleri ve LR üyelik ile ilgili avantajları kaçırmayın. Üye olan kişiler LR ürünlerine %40 indirimli sahip oluyor ve %40 kar ile satış yaparak ek gelir elde ediyor. İndirimli ürün alma hakkında bilgi almak için aşağıdaki formu doldurunuz. LR ürünlerini incelemek için LR katalog bağlantımıza bakabilirsiniz.

LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Şehir

KONUGüzellik Uzm. Est. Sibel Ay

LR ile tanıştıktan sonra hem sosyal bir çevreye hemde güzel bir kazanca sahip oldum. 2015 yılından beridir LR iş ortağı olarak yoluma devam etmekteyim. LR'a üye olmayı düşünüyorsanız üyelik bilgi ve başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp üzerinden de ulaşabilirsiniz. 0532 435 2117 - Güzellik Uzm. Est. Sibel AY LR Facebook Grubu

LR Hakkında Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Resim Yükle (sadece JPEG format ekleyebilirsiniz.)