Menu

Ameliyat İzi, Dikiş İzi Kremi Almanya’dan İthal!

Ameliyat Dikiş İzi Kremi

Ameliyat izleri için sizlere önereceğim kremin etkisinin çok olduğunu ve ameliyat sonrası kalan izlerde çok başarılı bir ürün olduğunu sizlere söylemek isterim. Bahsettiğim ürün 30 yıllık deneyimi olan ve Almanya’da üretilip Türkiye’ye ithal edilen LR Health & Beauty firmasına ait üründür. Uzman dermatologların ve uzun yıllar bu krem üzerinde çalışan profesörlerin çalışmaları sonucu bu mucizevi krem ortaya çıkmıştır. Almanya’da özellikle Ameliyat İzi Kremi konusunda hassas davranan uzmanlar insanların bu konudan muzdarip olmamaları için bu özel kremin Türkiye’de de kullanılmasını LR aracılığı ile istediler.

LR firmasını bilmeyenler için kısaca anlatmak isterim. LR firması doğrudan satış firmasıdır ve bu sistem ile 30 yıldır 32 ülkede hizmet vermektedir. LR’a üye olanların tüm LR ürünlerini %40 indirimli alma imkanı sunmuştur. Üyelikte herhangi bir aidat bedeli ve aylık kota gibi zorlamalar yoktur. Sadece kişisel bilgileriniz ile LR’a üye olabilir ve LR’ın mucize dünyasına dahil olup böylesine mucizevi ürünlere indirimli sahip olabilirsiniz. Ameliyat izi kremi dışında ayrıca pek çok cilt rahatsızlığına iyi gelen ürünleri mevcuttur.

Bunun yanı sıra LR’ın kozmetik ürünleri de pek çok ünlü marka kozmetik ürünlerine eş değerdir. Ayrıca makyaj ürünleri cilde zarar vermeyecek şekilde üretilir ve hiç bir hayvansal yağ, paraben kullanılmadan ürünler üretilir. Bu arada konumuzdan çok fazla kopmadan sizlere kaldığımız yerden Ameliyat izleri konusunda bilgi vermeye devam edelim ve hangi ürünü nasıl kullanmanız gerektiği konusunda da sizleri aydınlatalım.

LR Ameliyat İzi Kremi:

Ameliyat izi kremi olarak kullanmanızı önerdiğim ürün ”Microsilver Plus Universal Krem” ve ”Aloe Vera Acil Durum Spreyi’‘ bu ürünleri kullanarak Ameliyat izlerini azaltmak veya ameliyat izlerin tedavisinde yardımcı üründür. Bu ürünün herhangi bir yan etkisi bulunmadığını ve içerdiği gümüş ve diğer etken maddeler sayesinde cildinizin iyileşmesinde ihtiyacı olanı verme özelliği mevcuttur. Anti bakteriyel bir üründür ve bu ürünün özelliklerini kullandıkça sizde görecek ve sevdiklerinize tavsiye edeceksiniz.

LR Microsilver Universal Krem Nedir?

Microsilver Universal Krem kısaca Ameliyat izleri, yara izleri, ciltte oluşan çizik izleri, ameliyat dikiş izi, dikiş izleri ve izler konusunda yardımcı iyileştirici özelliği bulunan mucize bir kremdir. Almanya’dan ithal olarak Türkiye’ye sınırlı olarak gelmektedir. Eczanelerde, marketlerde, internet shoplarda bulunmaz veya satılmaz. Bu ürünü sadece bi LR iş ortağından (LR üyesi) temin edebilirsiniz. Sizde eğer LR üyesi olursanız ayrıca %40 indirimli olarak LR ürünlerini alabilirsiniz.

Microsilver Plus Universal Krem Kullanımı:

Aloe Vera Acil Durum Spreyi: Krem’den önce günde 2 kere ameliyat izi olan yere sıkılması önerilir.

Microsilver Plus Universal Krem: Ürünün kullanımı sabah akşam günde 2 kere ameliyat izi olan yere sürünüz.

Ameliyat İzi Kremi Microsilver Plus Universal Kremi Nasıl Alabilirim?

Eğer bu ürün ile veya LR üyelik ile ilgileniyorsanız Ben Güzellik Uzmanı Estetisyen Sibel Ay olarak sizlere seve seve yardımcı olabilirim. Aşağıda bulunan Üyelik ve Bilgi formunu doldurmanız yeterlidir. Ayrıca numaram da sitemde mevcuttur sipariş vermek için bana numaramdan da ulaşabilirsiniz.

 

LR Health & Beauty ürünlerini İNTERNET ÜZERİNDEN SATIN ALAMAZSINIZ YASAKTIR. LR ürünlerinden almak istiyorsanız yetkili bir LR iş ortağından katalog fiyatı ile veya %40 İNDİRİMLİ OLARAK ÜYELİK AVANTAJLARINDAN yararlanabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

ÜYELİK ÜCRETİ VE AYLIK KOTA ZORUNLULUĞU YOK!

LR ürünleri ve LR üyelik ile ilgili avantajları kaçırmayın. Üye olan kişiler LR ürünlerine %40 indirimli sahip oluyor ve %40 kar ile satış yaparak ek gelir elde ediyor. İndirimli ürün alma hakkında bilgi almak için aşağıdaki formu doldurunuz. LR ürünlerini incelemek için LR katalog bağlantımıza bakabilirsiniz.

LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Şehir

KONUGüzellik Uzm. Est. Sibel Ay

LR ile tanıştıktan sonra hem sosyal bir çevreye hemde güzel bir kazanca sahip oldum. 2015 yılından beridir LR iş ortağı olarak yoluma devam etmekteyim. LR'a üye olmayı düşünüyorsanız üyelik bilgi ve başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp üzerinden de ulaşabilirsiniz. 0532 435 2117 - Güzellik Uzm. Est. Sibel AY LR Facebook Grubu

2 Yorum var “Ameliyat İzi, Dikiş İzi Kremi Almanya’dan İthal!

LR Hakkında Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Resim Yükle (sadece JPEG format ekleyebilirsiniz.)