Menu

Astım Hastaları LR Parfümlerini Kullanabilir!

LR-Parfumleri

LR Parfümleri hakkında detaylı bilgileri sizler ile paylaşmak istiyorum. Ayrıca parfümleri kimler kullanabilir ve tene sıkılabilir mi? bunları sizlere detaylı bir şekilde anlatacağım. Öncelikle firmadan kısaca bahsetmek istiyorum ki bu yazıyı yeni okuyanlar vardır ve bu marka nedir? bilmeleri gerekir. Öncelikle LR Health & Beauty 31 yıldır Almanya’da aktif bir şekilde çalışan ve 33 ülkede hizmet veren bir markadır. Markanın en büyük özelliği ise insan sağlığını tetikleyici hiç bir maddeyi ürünlerinde bulundurmuyor olmasıdır.

Özellikle LR Parfümleri içerisinde hiç bir zararlı madde bulunmuyor ve Tene sıkılabilen tek parfüm markasıdır. Ayrıca zararlı madde içermediği için bu parfümden Astım hastaları etkilenmez. Pek çok çeşit çiçek özlerinden elde edilen karışım parfümlerin kokusu da çok etkileyici ve yaz aylarında kullanabileceğiniz fresh kokulara sahip çeşitleri mevcut.

Bu arada bu parfümlere isimlerini veren dünyaca ünlü starlar da LR’ın parfümlerine isimlerini çok araştırarak vermişlerdir. Düşünün kötü bir markaya Bruce Willis ismini verir miydi? Evet Bruce Willis adı ile erkek parfümleri mevcuttur. Ayrıca adını sayamadığım pek çok ünlü isimler de LR’ın parfüm yüzü ve bu markayı temsil ettikleri içinde kendileri ile gurur duyuyorlar. LR Kalitesi ve insan sağlığına önem veren ürünleri üretmeye devam ediyor.

LR parfümlerini nasıl alırım?

LR parfümlerini alabilmeniz için size bir LR iş ortağı bu ürünü satabilir, yada siz LR’a üye olarak kendiniz LR shop üzerinden sipariş verebilirsiniz. Ayrıca üye olursanız %40 indirimli alabildiğinizi de sizlere hatırlatmak isterim. LR’a üye olmak için de sizi ancak bir LR üyesi LR’a üye yapabilir. Burada ben LR üyesi olduğum için sizleri üye yapabilirim. Bunun için sadece aşağıda bulunan LR Üyelik ve Bilgi Başvuru formunu doldurmanız yeterlidir.

LR Health & Beauty ürünlerini İNTERNET ÜZERİNDEN SATIN ALAMAZSINIZ YASAKTIR. LR ürünlerinden almak istiyorsanız yetkili bir LR iş ortağından katalog fiyatı ile veya %40 İNDİRİMLİ OLARAK ÜYELİK AVANTAJLARINDAN yararlanabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

ÜYELİK ÜCRETİ VE AYLIK KOTA ZORUNLULUĞU YOK!

LR ürünleri ve LR üyelik ile ilgili avantajları kaçırmayın. Üye olan kişiler LR ürünlerine %40 indirimli sahip oluyor ve %40 kar ile satış yaparak ek gelir elde ediyor. İndirimli ürün alma hakkında bilgi almak için aşağıdaki formu doldurunuz. LR ürünlerini incelemek için LR katalog bağlantımıza bakabilirsiniz.

LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Şehir

KONUGüzellik Uzm. Est. Sibel Ay

LR ile tanıştıktan sonra hem sosyal bir çevreye hemde güzel bir kazanca sahip oldum. 2015 yılından beridir LR iş ortağı olarak yoluma devam etmekteyim. LR'a üye olmayı düşünüyorsanız üyelik bilgi ve başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp üzerinden de ulaşabilirsiniz. 0532 435 2117 - Güzellik Uzm. Est. Sibel AY LR Facebook Grubu

LR Hakkında Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Resim Yükle (sadece JPEG format ekleyebilirsiniz.)