Menu

Dudak Uçuğu ve Aft için LR Aloe Vera Lip Care

Herkesin bildiği üzere artık LR’da bulunmayan ürün hemen hemen yok. Her cilt rahatsızlığına göre ayrı bir ürünü bulunan ve en az %40’ı Aloe Vera bitki özü içeren ürünlerden memnun kalan pek çok kullanıcımız oldu. Şimdiki tanıtacağım ürün ise Dudak Uçuklarına ve Ağız içi Aft yaralarına iyi gelen ”Aloe Vera Lip Care” ürünüdür. Bu ürün ile tamamen bitkisel bir şekilde bahsettiğimiz sorunlarınızdan kurtulabilirsiniz.

lr-aft-ucuk

Hatta bu ürün ile ilgili İnternet üzerinden araştırmalara devam ederseniz eğer kullanıcı yorumlarının da çok olumlu olduğunu göreceksiniz. Ağız içi Aft yaralarında özellikle çok etkili olan ve yaraya sürüldükten bir gün sonra ciddi bir şekilde yaranın küçüldüğünü ve acınızın gittiğini göreceksiniz. Bu mucizevi LR ürününü gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz çünkü bitkisel olduğu için hiç bir şekilde zarar yoktur.

LR Aloe Vera Lip Care Kullanımı

Bu ürünün kullanımı çok basit Aft veya Uçuk olan bölgeye günde 2 veya 3 kere sürmeniz yeterlidir. Aç veya tok karnına olmanız fark etmiyor. Çünkü cildinize dışarıdan müdahale edeceğinizden dolayı bir sakıncası olmayacaktır. Aklınıza takılan bir soru olur ise lütfen bize yorum alanımızdan yazınız. Geçmiş olsun, sağlıklı günler dilerim…

 

LR Health & Beauty ürünlerini İNTERNET ÜZERİNDEN SATIN ALAMAZSINIZ YASAKTIR. LR ürünlerinden almak istiyorsanız yetkili bir LR iş ortağından katalog fiyatı ile veya %40 İNDİRİMLİ OLARAK ÜYELİK AVANTAJLARINDAN yararlanabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

ÜYELİK ÜCRETİ VE AYLIK KOTA ZORUNLULUĞU YOK!

LR ürünleri ve LR üyelik ile ilgili avantajları kaçırmayın. Üye olan kişiler LR ürünlerine %40 indirimli sahip oluyor ve %40 kar ile satış yaparak ek gelir elde ediyor. İndirimli ürün alma hakkında bilgi almak için aşağıdaki formu doldurunuz. LR ürünlerini incelemek için LR katalog bağlantımıza bakabilirsiniz.

LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Şehir

KONUGüzellik Uzm. Est. Sibel Ay

LR ile tanıştıktan sonra hem sosyal bir çevreye hemde güzel bir kazanca sahip oldum. 2015 yılından beridir LR iş ortağı olarak yoluma devam etmekteyim. LR'a üye olmayı düşünüyorsanız üyelik bilgi ve başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp üzerinden de ulaşabilirsiniz. 0532 435 2117 - Güzellik Uzm. Est. Sibel AY LR Facebook Grubu

LR Hakkında Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Resim Yükle (sadece JPEG format ekleyebilirsiniz.)