Menu

Guido Maria Kretschmer Parfümleri

Her iki koku da bünyesinde % 100 Guido Maria Kretschmer’i barındıryor. Biri kadınlar, biri erkekler için.

Modacı Guido Maria Kretschmer sonunda uzun zamandır beklediği hayalini LR ile gerçekleştirerek, ilk koku koleksiyonunu oluşturdu. Özel olan:  Kokular tamamen Guido Maria Kretschmer‘ın karekterini yansıtıyor: modacı, showmen ve diğer insanların ruhuna dokunan biri olarak.

Guido_Maria_Kretschmer_Parfum_Men

„Sadece baştan çıkarmak istemiyorum, kalbe dokunmak istiyorum“ Guido Maria Kretschmer’in inancı bu. Bu düşünce parfümlerinde de bulunuyor:  Detaylara aşık ve insan odaklı, bir klasik oluşturma potensiyeline sahip şıklığı , ayırt edilebilen tasarımcı imzası ile benzersiz.

GMK-Trailer_4d0964a128

Guido_Maria_Kretschmer_Parfum_Woman

LR Health & Beauty ürünlerini İNTERNET ÜZERİNDEN SATIN ALAMAZSINIZ YASAKTIR. LR ürünlerinden almak istiyorsanız yetkili bir LR iş ortağından katalog fiyatı ile veya %40 İNDİRİMLİ OLARAK ÜYELİK AVANTAJLARINDAN yararlanabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

ÜYELİK ÜCRETİ VE AYLIK KOTA ZORUNLULUĞU YOK!

LR ürünleri ve LR üyelik ile ilgili avantajları kaçırmayın. Üye olan kişiler LR ürünlerine %40 indirimli sahip oluyor ve %40 kar ile satış yaparak ek gelir elde ediyor. İndirimli ürün alma hakkında bilgi almak için aşağıdaki formu doldurunuz. LR ürünlerini incelemek için LR katalog bağlantımıza bakabilirsiniz.

LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Şehir

KONUGüzellik Uzm. Est. Sibel Ay

LR ile tanıştıktan sonra hem sosyal bir çevreye hemde güzel bir kazanca sahip oldum. 2015 yılından beridir LR iş ortağı olarak yoluma devam etmekteyim. LR'a üye olmayı düşünüyorsanız üyelik bilgi ve başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp üzerinden de ulaşabilirsiniz. 0532 435 2117 - Güzellik Uzm. Est. Sibel AY LR Facebook Grubu

LR Hakkında Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Resim Yükle (sadece JPEG format ekleyebilirsiniz.)