Menu

Yüzde Cilt Kızarıklığında kullanılabilecek LR ürünleri?

gul-hastaligi

Yüzde Cilt Kızarıklığında kullanılabilecek doğal LR ürünlerimizden sizlere bahsetmek istiyorum. Yüzde Cilt Kızarıklığı nasıl oluşur? öncelikle cildi hassas olanlarda daha çok gözlenir ve buna etken olarak güneş ışınları, stres ve yediğiniz bazı gıdalardan kaynaklanan cilt kızarıklığı yaşanmasıdır. Bu tür rahatsızlıklar karşısında ilk önce doktorunuza başvurmanızı ve sizlere tedavi için önerdiği kremleri kullanmanızı öneririz. Aksi halde eğer tedavi cevap vermez ise sizlere bir ürün önerimiz olacaktır.

LR Aloe Vera Box Set içeriğinde bulunan ürünler ile bu sorundan kurtulmanız mümkün. Ürünlerin içeriğinde bulunan Aloe Vera Acil Yardım Spreyi, Konsantre ve Propolis krem cilt için en iyi gelen ürünlerdir bu ürünlerin beraber kullanımında gerçek anlamda cildinizin doğrudan doğruya iyileştiğini gözleriniz ile göreceksiniz. Bu ürünlerin hepsinde %80’e yakın şifalı olarak bilinen Aloe Vera bitki özü bulunmaktadır. Bu bitki ve içeriğindeki karışımlar sayesinde Gül Hastalığından da kurtulmanız mümkündür.

LR Health & Beauty ürünlerini İNTERNET ÜZERİNDEN SATIN ALAMAZSINIZ YASAKTIR. LR ürünlerinden almak istiyorsanız yetkili bir LR iş ortağından katalog fiyatı ile veya %40 İNDİRİMLİ OLARAK ÜYELİK AVANTAJLARINDAN yararlanabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

ÜYELİK ÜCRETİ VE AYLIK KOTA ZORUNLULUĞU YOK!

LR ürünleri ve LR üyelik ile ilgili avantajları kaçırmayın. Üye olan kişiler LR ürünlerine %40 indirimli sahip oluyor ve %40 kar ile satış yaparak ek gelir elde ediyor. İndirimli ürün alma hakkında bilgi almak için aşağıdaki formu doldurunuz. LR ürünlerini incelemek için LR katalog bağlantımıza bakabilirsiniz.

LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Şehir

KONUGüzellik Uzm. Est. Sibel Ay

LR ile tanıştıktan sonra hem sosyal bir çevreye hemde güzel bir kazanca sahip oldum. 2015 yılından beridir LR iş ortağı olarak yoluma devam etmekteyim. LR'a üye olmayı düşünüyorsanız üyelik bilgi ve başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp üzerinden de ulaşabilirsiniz. 0532 435 2117 - Güzellik Uzm. Est. Sibel AY LR Facebook Grubu

LR Hakkında Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Resim Yükle (sadece JPEG format ekleyebilirsiniz.)