Menu

Güneş Alerjisi için önerdiğim LR ürünleri

LR-Gunes-Alerjisi
Malum yaz aylarına girdik ve bu gibi durumlarda güneşe maruz kaldığımız anlarda bazı insanların ciltleri güneşe doğrudan maruz kalmaları durumlarda alerjik belirtiler çıkabiliyor. Örnek vermek gerekir ise; Ciltte kızarıklık, su toplaması, yanma ve özellikle egzama cilt hastalığını andıran bir görüntü de yüz ve kulak kısımlarında çok rastladığımız alerjik durumdur. Bu gibi durumlara Güneş Alerjisi diyoruz.

Bu tür ciltlerin önlem alması lazım ve almayıp bu gibi durumlar ile karşılaşanlar ise önereceğimiz LR ürünlerini kullanmasını öneriyoruz. Çok iyi geldiğini ve cildinizi kısa sürede tedavi ettiğini de söyleyebiliriz. Gölgede durmanız veya şemsiye altında durmanız sizi güneşin zararlı ışınlarından korumaya yetmez. Bu yüzden bu yazdıklarımızı dikkatlice okumanızı öneriyoruz.

Güneş Alerjisi için LR ürünleri:

  • Aloe Vera Acil Yardım Spreyi

  • Aloe Vera Konsantre Krem

  • Aloe Vera Vücut Losyonu (Body Balm)

  • 30 SPF Losyon (Güneş Koruyucu)

Kullanımı:

Önce sprey sıkılır ve ardından Konsantre Krem sürülür ve Vücut Losyonu ile cilt beslenir. Günde 2 kere uygulamanız yeterlidir. Koruma olarak ta Güneş Koruyucu kullanmanızı öneririz.

LR Health & Beauty ürünlerini İNTERNET ÜZERİNDEN SATIN ALAMAZSINIZ YASAKTIR. LR ürünlerinden almak istiyorsanız yetkili bir LR iş ortağından katalog fiyatı ile veya %40 İNDİRİMLİ OLARAK ÜYELİK AVANTAJLARINDAN yararlanabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

ÜYELİK ÜCRETİ VE AYLIK KOTA ZORUNLULUĞU YOK!

LR ürünleri ve LR üyelik ile ilgili avantajları kaçırmayın. Üye olan kişiler LR ürünlerine %40 indirimli sahip oluyor ve %40 kar ile satış yaparak ek gelir elde ediyor. İndirimli ürün alma hakkında bilgi almak için aşağıdaki formu doldurunuz. LR ürünlerini incelemek için LR katalog bağlantımıza bakabilirsiniz.

LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Şehir

KONUGüzellik Uzm. Est. Sibel Ay

LR ile tanıştıktan sonra hem sosyal bir çevreye hemde güzel bir kazanca sahip oldum. 2015 yılından beridir LR iş ortağı olarak yoluma devam etmekteyim. LR'a üye olmayı düşünüyorsanız üyelik bilgi ve başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp üzerinden de ulaşabilirsiniz. 0532 435 2117 - Güzellik Uzm. Est. Sibel AY LR Facebook Grubu

LR Hakkında Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Resim Yükle (sadece JPEG format ekleyebilirsiniz.)