Menu

Bacaklarda Uyuşma ve Yanma için önerdiğim LR ürünleri

Huzursuz Bacak Sendromu

Bacaklarda Uyuşma ve Yanma çoğunuzun da bildiği üzere sık rastlanan ve özellikle çok hareket etmeyen ve pasif durumda olup ta istirahate çekilen kişilerde çok görülür. Bacaklarda Uyuşma ve Yanma durumunda bir arkadaşımın yakınına önerdiğim LR ürünleri sayesinde kullanan kişinin çok olumlu görüşleri olduğunu bana iletti.

Özellikle kullanan kişinin bu tedaviye inanmamasına rağmen kullandıkça etkisini görmesi üzerine özellikle bana çok teşekkür etti. Ayrıca bu hastalık hakkında sizlere aşağıda detaylı bilgiler vereceğim ve LR ürünlerinin de nasıl kullanılması gerektiğini de aşağıda belirteceğim. Öncelikle dilerseniz Huzursuz Bacak Sendromu belirtilerini öğrenelim.

Bacaklarda Uyuşma ve Yanma Belirtileri:

 • Bacaklarda uyuşma yaşanır.
 • İğneleme diye tabir ettiğimiz acı yaşanır.
 • Yanma hissi oluşur.
 • Karıncalanma olabilir.
 • Ağrı olur zaman zaman gözlenir.
 • Şiddetli hareket ettirme isteği doğar.
 • Genellikle bu belirtilerin çoğu akşam ortaya çıkar.
 • İlerlemiş bir durumda iki bacakta bu belirtiler ortaya çıkar.
 • Nadiren kol, ellerde ve vücudun diğer yerlerine sıçraya bilir.

Yapılan araştırmaya göre bu bahsettiğimiz belirtilerin çoğu Bacaklarda Uyuşma ve Yanma olan kişilerin %80’i akşam uyurken karşılaşıyor ve uyurken bu belirtilerin ortaya çıkmasına bağlı uyku düzeni de bozulduğundan dolayı uyku sisteminizi de ele geçiriyor. Ayrıca Periyodik Bacak Hareketleri (PHD) adı verilen istemsiz hareketler de bu rahatsızlıkta yer alır. Bazı kişilerde ise sadece PHD vardır.

Bacaklarda Uyuşma ve Yanma genellikle ileri yaşlarda ortaya çıkan bir rahatsızlık olduğunu bilmenizi isteriz, fakat bazen gençlerde de görülebilen bir hastalıktır.

Bacaklarda Uyuşma ve Yanmasına Sebep Olabilecek Nedenler:

 • Demir eksikliği (en önemli göstergesi ferrittin düşüklüğü)
 • İleri evre böbrek yetmezliği (üremi)
 • Şeker hastalığı
 • Perkinson hastalığı
 • Sinirlerin değişik nedenler ile etkilenmesi (palinöropati)
 • Romatoid artrit
 • Hamilelik

Bacaklarda Uyuşma ve Yanmasına İyi Gelmeyenler:

Alkol, Sigara, Kafein, (çikolata, kahve kafein içeren tüm ürünler) gibi maddelerden uzak durulması özellikle akşam saatlerinde bu saydıklarımızın kesinlikle tüketilmemesi gerekmektedir. Aksi halde Huzursuz Bacak Sendromu rahatsızlığını daha çok tetiklemiş olursunuz. Ayrıca bu rahatsızlık için bir doktora gitmeden bilinçsiz ilaç kullanımı da bu hastalığı daha çok kötüleştirebileceğini de bilmenizi isterim.

Bacaklarda Uyuşma ve Yanmasına Önerdiğim LR Ürünleri:

Öncelikle baştan bir uyarı yapmak istiyorum. Bu tür rahatsızlıkları önereceğim ürünler ilaç tedavisi olarak değil iyileşmesine yardımcı ürünlerdir. Herkeste aynı sonucu verecek diye bir söz vermiyoruz. Kişiden kişiye bünyeye dayalı olarak tepkiler değişmektedir. Bu ürünler 8 kişiye iyi gelebilir fakat 2 kişiye de iyi gelmeyebilir örnek vermek gerekirse. Bu ürünlerin hiç bir yan etkisi yoktur. Sadece Sivera içeceğini Şeker hastaları kullanamaz o yüzden alta uyarımı yapacağım.

 • Aloe Vera Acil Durum Spreyi
 • Aloe Vera MSM Jel Krem
 • Aloe Vera Sivera İçecek (Isırgan) Not: Sadece bu ürünü şeker hastaları kullanamaz!

Umarım bu paylaşımım ile bu hastalık sahipleri şifa görür ve LR’ın içeriğinde bulunan mucize Aloe Vera’nın gücü ile bu hastalığı da geride bırakmış oluruz.

Bu ürünlere ulaşmak isteyen kişiler aşağıda bulunan bilgi formunu doldurmaları yeterlidir. Gerekli detayları sizi arayarak vereceğiz.

Ürünlerimiz ilaç değildir. Sadece destek ürünü olarak kullanabilirsiniz.

LR Health & Beauty ürünlerini İNTERNET ÜZERİNDEN SATIN ALAMAZSINIZ YASAKTIR. LR ürünlerinden almak istiyorsanız yetkili bir LR iş ortağından katalog fiyatı ile veya %40 İNDİRİMLİ OLARAK ÜYELİK AVANTAJLARINDAN yararlanabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

ÜYELİK ÜCRETİ VE AYLIK KOTA ZORUNLULUĞU YOK!

LR ürünleri ve LR üyelik ile ilgili avantajları kaçırmayın. Üye olan kişiler LR ürünlerine %40 indirimli sahip oluyor ve %40 kar ile satış yaparak ek gelir elde ediyor. İndirimli ürün alma hakkında bilgi almak için aşağıdaki formu doldurunuz. LR ürünlerini incelemek için LR katalog bağlantımıza bakabilirsiniz.

LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Şehir

KONUGüzellik Uzm. Est. Sibel Ay

LR ile tanıştıktan sonra hem sosyal bir çevreye hemde güzel bir kazanca sahip oldum. 2015 yılından beridir LR iş ortağı olarak yoluma devam etmekteyim. LR'a üye olmayı düşünüyorsanız üyelik bilgi ve başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp üzerinden de ulaşabilirsiniz. 0532 435 2117 - Güzellik Uzm. Est. Sibel AY LR Facebook Grubu

LR Hakkında Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Resim Yükle (sadece JPEG format ekleyebilirsiniz.)