Menu

İsilik için LR Aloe Vera Konsantre Krem!

LR-isilik-kremi

Ürünlerimiz ilaç değildir. Sadece destek ürünü olarak kullanabilirsiniz.

219910920_tn30_0Özellikle yaz aylarında sıcak zamanlarda kişilerin başına gelen İsilik problemi ciltte oluşan ufak kızarıklıklardır. Görünümü sivilceye benzer ve bunlardan herhangi gibi bir bölgele yoğun olarak belirir. Sıcaklıktan veya vücudun kendisinde görünen bu sorun için LR Aloe Vera Concentrate Krem kullanmanızı öneririz.

Paylaşmış olduğumuz resimde de dikkat ettiyseniz kısa sürede çok çabuk sonuca ulaşmak mümkündür. Sadece 4 saat sonra bile gözle görünür bir şekilde İsiliklerden kurtulabilirsiniz.

Bu arada yaz aylarında özellikle bebeklerde sıklıkla görünen isilik için de bu kremi kullanabilirsiniz. Ayrıca LR’ın tamamen doğal olan ve kimyasal herhangi bir ürün içermeyen LR Konsantre Krem %90 oranında Aloe Vera yapraklarından oluşmaktadır. Tamamen bitkisel olan ürünü yanınızdan eksik etmeyecekler listesine eklemelisiniz.

Konsantre Kremin Diğer Özellikleri

Bu kremin diğer özelliklerine gelince sizlere kısaca anlatalım İsilik gibi probleme iyi geldiği gibi pek çok cilt rahatsızlıklarına iyi gelir ve cildinize tazelik katar.

  • Cilde tazelik verir.
  • Cilde nem sağlar.
  • Cildi dinlendirir.
  • Yüksek konsantreli cilt bakım jelidir.
  • Cilt yanıklarına iyi gelir.
  • Güneş yanığına iyi gelir.
  • Cilt tahrişlerine iyi gelir
  • Cilt kesilmeleri ve yaralarına iyi gelir cildi yeniler.
  • %90 Aloe Vera içerir.
  • Alantolin ve E vitamini içerir.

Ürünlerimiz ilaç değildir. Sadece destek ürünü olarak kullanabilirsiniz.

LR Health & Beauty ürünlerini İNTERNET ÜZERİNDEN SATIN ALAMAZSINIZ YASAKTIR. LR ürünlerinden almak istiyorsanız yetkili bir LR iş ortağından katalog fiyatı ile veya %40 İNDİRİMLİ OLARAK ÜYELİK AVANTAJLARINDAN yararlanabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

ÜYELİK ÜCRETİ VE AYLIK KOTA ZORUNLULUĞU YOK!

LR ürünleri ve LR üyelik ile ilgili avantajları kaçırmayın. Üye olan kişiler LR ürünlerine %40 indirimli sahip oluyor ve %40 kar ile satış yaparak ek gelir elde ediyor. İndirimli ürün alma hakkında bilgi almak için aşağıdaki formu doldurunuz. LR ürünlerini incelemek için LR katalog bağlantımıza bakabilirsiniz.

LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Şehir

KONUGüzellik Uzm. Est. Sibel Ay

LR ile tanıştıktan sonra hem sosyal bir çevreye hemde güzel bir kazanca sahip oldum. 2015 yılından beridir LR iş ortağı olarak yoluma devam etmekteyim. LR'a üye olmayı düşünüyorsanız üyelik bilgi ve başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp üzerinden de ulaşabilirsiniz. 0532 435 2117 - Güzellik Uzm. Est. Sibel AY LR Facebook Grubu

LR Hakkında Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Resim Yükle (sadece JPEG format ekleyebilirsiniz.)