Menu

Kırışıklık Giderici Ütü – Alman Cihazı ”Zeitgard 2”

zeitgard 2

Kırışıklık belli bir yaştan sonra herkesin başına gelen bir yaşlılık belirtisidir. Bu durum karşısında pek çok yöntemler denendi ve hala kırışıklık üzerine çalışmalar devam etmektedir. Alman teknolojisi ile Türkiye’ye yeni gelen bir cihaz ”Zeitgard 2 Anti-Age” ise Kırışıklık Giderici Ütü Sistemi ile çok hızlı sonuçlar vermektedir. Henüz cihaz çok yeni ve bilmeyen pek çok kişi var, ayrıca bu cihazın reklamı çok fazla yapılmıyor çünkü doğrudan satış sistemi ile piyasada satışa sunuluyor.

Bu cihazı marketlerde veya İnternet üzerinden satın alma yapamıyorsunuz. LR firmasına ait olan bu cihaza sahip olmak için size sadece LR iş ortağı bu cihazı satabilir. Ben de LR iş ortağıyım ve ayrıca Güzellik Uzmanı Estetisyen olarak bu cihaz ile ilgili çok araştırma ve test yaptım. Cihazı fazla övmek istemiyorum çünkü reklam olarak algılanmasını istemem bu site benim şahsi blog sitem ve burada deneyimlerimi ve tecrübelerimi LR iş ortağı ve Güzellik uzmanı olarak sizler ile paylaşmak için yazıyorum.

Herkes bilinçlensin ve ne aldığını bilsin diye bu yazılarımı siz okurlarım ile paylaşıyorum. Birazdan sizlere Zeitgard 2 Kırışıklık Giderici Ütü Sistemi hakkında detaylı bilgileri vereceğim ve alıp almamak tamamen sizin tercihiniz olarak kalsın.

Bir Güzellik Uzmanı Estetisyen Gözü İle Kırışıklık Giderici Zeitgard 2 Cihazı

Cihazdan sizlere hemen bahsedeyim. Öncelikle 30 yıllık tecrübeli olan Alman firması LR bu cihaz üzerine çok çalışmış olduğunu ve bir çok testlerden geçmiş olduğunu araştırdım ve öğrendim. Kendim de Almanya’da doğup büyüdüğüm için Almanların bu tür konularda çok titiz olduklarını ve pek çok testleri gerçekleştirdikten sonra ürün kalitesi ile ilgili belli belgeleri alıp öyle piyasaya sunarlar. Zaten sizler de biliyorsunuz ki, Almanlar kolay kolay yaş tahtaya basmazlar. Şimdi Kırışıklık Giderici Yüz Ütüleme Sistemi üzerine çalışma şekli olan Zeitgard 2 Anti-Age Cihazının en büyük özelliği 2 farklı frekans ile çalışıyor olmasıdır. Bu cihazı aldığınızda yanında ayrıca cildinizde kullanmanız için verilen Anti Age kremleri de verilir.

Bu cihazın kullanımına uygun olan kremler verilir. Bu kremleri normalde de kırışıklık bölgelerine uygularsınız sürerek, fakat cihazın buradaki görevi çok büyük. Çünkü cihazı sıcak ayara alarak kırışık olan bölgelerde gezdiriyorsunuz ve bu ısı sayesinde cildinizdeki gözenekler açılıyor.

LR-Yuz-Utuleme-Cihazi-Zeitgard-2

Bundan sonra ise Zeitgard Anti Age kremini gözenekleriniz açıkken sürüyorsunuz ve kırışıklık karşıtı krem cildinizin en derin yerlerine kadar gitmiş oluyor. Yani kırışıklıklar ile derinlemesine bir çalışma başlatıyoruz ki bu durum çok mantıklı. Daha sonra cildinize kremi iyice yedirdikten sonra ise cihazı 2. frekansa alıyoruz bu da -5 derece soğuk ayara alıyor ki buradaki amaç ise açmış olduğumuz gözenekleri geri sıkılaştırmaya, kapatmaya yarıyor.

Bu işlemi de yaptıktan sonra işlem bitmiş oluyor ve işlemden hemen sonra ilk sonucu görmeniz mümkündür. Tavsiyem bu işlemi yapmadan önce kırışık olan bölgenin resmini telefonunuz ile çekin ve daha sonra işlemden sonra telefon ile çekin ardından karşılaştırma yapın ve aradaki farkı siz görün. Zeitgard 2 Kırışıklık Giderici Ütü Sisteminin bu kadar basit kullanımına ve bu kadar hızlı sonuç vermesine sizler de inanamayacaksınız.

Bu cihazı bende kullanıyorum haftalık olarak düzenli kullandığımda benim göz çevresi kırışıklık sorunum vardı ve bu cihaz sayesinde haftada 3 kez kullanmam ile gözle görünür bir şekilde fark oldu. Bu işlemleri günlük bakım olarak bile uygulasanız emin olun ne kadar rahat bir sistem olduğunu sizde göreceksiniz. Diş fırçalama da harcadığınız zaman kadar zaman harcarsınız ve pratik bir şekilde bu mucize cihaz ile kırışıklıklarınızdan kısa sürede kurtulabileceksiniz.

Kırışıklık Giderici Ütü Sistemi Zeitgard 2 Cihazını Nasıl Alırım?

Eğer bu cihaz ile ilgileniyorsanız ve almayı düşünüyorsanız eğer sizlere bu cihazı katalog fiyatı üzerinden %40 indirimli olarak temin edebilirim. %40 indirim ile sizleri üzmeyecek bir rakama geldiğini kısaca belirtmek isterim ki, bu ödeyeceğiniz rakam emin olun Güzellik Salonlarında kırışıklık için 1 seansa ödeyeceğiniz rakamdır! Bu yüzden bu ürünün kalitesine ve verdiği sonuçlara sizler de şaşıracaksınız. Ürün almak isteyenler bana WhatsApp numaramdan veya aşağıdaki bilgi formundan ulaşabilirler. 

İlgili Bağlantılar:

Kırışıklık Giderici Zeitgard 2 Yüz Ütüleme Cihazı Tanıtım Videosu

LR Health & Beauty ürünlerini İNTERNET ÜZERİNDEN SATIN ALAMAZSINIZ YASAKTIR. LR ürünlerinden almak istiyorsanız yetkili bir LR iş ortağından katalog fiyatı ile veya %40 İNDİRİMLİ OLARAK ÜYELİK AVANTAJLARINDAN yararlanabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

ÜYELİK ÜCRETİ VE AYLIK KOTA ZORUNLULUĞU YOK!

LR ürünleri ve LR üyelik ile ilgili avantajları kaçırmayın. Üye olan kişiler LR ürünlerine %40 indirimli sahip oluyor ve %40 kar ile satış yaparak ek gelir elde ediyor. İndirimli ürün alma hakkında bilgi almak için aşağıdaki formu doldurunuz. LR ürünlerini incelemek için LR katalog bağlantımıza bakabilirsiniz.

LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Şehir

KONUGüzellik Uzm. Est. Sibel Ay

LR ile tanıştıktan sonra hem sosyal bir çevreye hemde güzel bir kazanca sahip oldum. 2015 yılından beridir LR iş ortağı olarak yoluma devam etmekteyim. LR'a üye olmayı düşünüyorsanız üyelik bilgi ve başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp üzerinden de ulaşabilirsiniz. 0532 435 2117 - Güzellik Uzm. Est. Sibel AY LR Facebook Grubu

LR Hakkında Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Resim Yükle (sadece JPEG format ekleyebilirsiniz.)