Menu

Kullanıcılar LR’den Memnun

Büyük ilgi gören ve kısa zamanda çok çabuk yayılıp büyüyen alman markası ”LR” Türkiye pazarına girmesi ile birlikte yapmış olduğu satış sistemi ile üyelerini büyütmeye ve takım liderleri doğrultusunda başarılarına başarı katmaktadır. Ayrıca Almanya’da başarılı bir çalışmanın eseri olan LR Ürünleri gerek kozmetik, gerek ise cilt rahatsızlıklarına kadar tüm detayları düşünülerek ürünlerini üretmiş olup, etkisi ile de kullanıcılarını şaşırtmaya devam ediyor. Ayrıca LR’ye üye olan kullanıcıları da bir çok sürpriz hediyeler ve primler bekliyor. Çok kazançlı olan ve %50 gibi kar marjı ile satışlarının hızlandığını da söyleyebiliriz.

Üyelerin kazançları çok fazla olduğundan dolayı network sistemi ile yoluna devam eden ve puan sistemine göre ödüllendirilen üyeler bu durumdan çok memnun. LR üyesi olmak için sitemizi kullanabilir ve sizde hemen kazanmaya başlayabilirsiniz. Çok fazla yorulmadan ve size kota koyulmadan yapılan bu üyelik sistemini eminiz daha önce hiç bir yerde görmediniz. Üye olmak için sitemizde bulunan İŞ BAŞVURUSU linkini tıklayarak formu doldurmanız yeterlidir.

LR Health & Beauty ürünlerini İNTERNET ÜZERİNDEN SATIN ALAMAZSINIZ YASAKTIR. LR ürünlerinden almak istiyorsanız yetkili bir LR iş ortağından katalog fiyatı ile veya %40 İNDİRİMLİ OLARAK ÜYELİK AVANTAJLARINDAN yararlanabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

ÜYELİK ÜCRETİ VE AYLIK KOTA ZORUNLULUĞU YOK!

LR ürünleri ve LR üyelik ile ilgili avantajları kaçırmayın. Üye olan kişiler LR ürünlerine %40 indirimli sahip oluyor ve %40 kar ile satış yaparak ek gelir elde ediyor. İndirimli ürün alma hakkında bilgi almak için aşağıdaki formu doldurunuz. LR ürünlerini incelemek için LR katalog bağlantımıza bakabilirsiniz.

LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Şehir

KONUGüzellik Uzm. Est. Sibel Ay

LR ile tanıştıktan sonra hem sosyal bir çevreye hemde güzel bir kazanca sahip oldum. 2015 yılından beridir LR iş ortağı olarak yoluma devam etmekteyim. LR'a üye olmayı düşünüyorsanız üyelik bilgi ve başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp üzerinden de ulaşabilirsiniz. 0532 435 2117 - Güzellik Uzm. Est. Sibel AY LR Facebook Grubu

bir cevap var “Kullanıcılar LR’den Memnun

  • Merhaba ben yeni LR iş ortağı oldum ve gerçekten çok memnunum bu işe ilk çevremdeki kişiler ile başladım ve bu işin en önemli noktasının LR’da üye yapacak kişilere odaklanmam olduğunu öğrendim. Diğer yeni LR üyelerine tavsiyem bu şekilde yola çıkmanız olacaktır. Bu arada siteniz çok güzel ve faydalı teşekkür ederiz.

LR Hakkında Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Resim Yükle (sadece JPEG format ekleyebilirsiniz.)