Menu

LR 28 Days Body Mission Set İle Fit Kalın!

lr-28-days-body-mission-turkiye

28 Days Body Mission Set Yakında bizim Kataloğa eklenecektir. Türkiye’ye gelecek ve ürünümüz hakkında kısa bilgiler vermek istiyoruz. Ürünümüz henüz gelmediği için ve bir bilgi verilmediği için diğer ülkelerde satışı devam eden kişilerden aldığımız bilgilere göre 28 günde bu set ile fit bir vücuda sahip olabileceksiniz. Gıda takviyeleri ve bol vitamin içeren bu set hakkında sizlere kataloğa eklendiği ayda detaylı bilgileri sunacağız ve bu alanı da Türkçe açıklamalı bir dil ile sizler için güncelleyip yeni bilgileri gireceğiz.

28-days-body-mission-lr

En azından sizlere bu harika setin geleceği konusunda da bilgi vermiş olayım dedim. yakında 28 Days Body Mission Set ile birlikte pek çok ürün daha Türkiye kataloğunda yerini alacaktır. Ayrıca bu ürünün Türkçe tercümesini yapınca 28 gün görevi ile fit vücut anlamını çıkarttım ben bilmiyorum belkide farklı bir isim ile katalogda yerini alacaktır. Yeni ürünü açıkçası ben çok merak ediyorum ve içerdiği vitaminler ve gıda takviyeleri nasıldır hepsinin detaylı analizini sizler ile paylaşacağım, ayrıca kendim de araştıracağım.

28 Days Body Mission Set hakkında yorumlarınız var ise bu başlık altından bizler ile paylaşabilirsiniz. Belki ürünü bilen yurt dışında yaşayan kişiler mevcuttur ve ürün hakkında bizlere daha detaylı bilgileri şimdiden verebilirler. Bu yüzden bu konunun altına da bu ürünü kullanan veya yurt dışında kullanıcılara öneren iş ortakları bilgilerini şimdiden paylaşırlarsa seviniriz.

LR Health & Beauty ürünlerini İNTERNET ÜZERİNDEN SATIN ALAMAZSINIZ YASAKTIR. LR ürünlerinden almak istiyorsanız yetkili bir LR iş ortağından katalog fiyatı ile veya %40 İNDİRİMLİ OLARAK ÜYELİK AVANTAJLARINDAN yararlanabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

ÜYELİK ÜCRETİ VE AYLIK KOTA ZORUNLULUĞU YOK!

LR ürünleri ve LR üyelik ile ilgili avantajları kaçırmayın. Üye olan kişiler LR ürünlerine %40 indirimli sahip oluyor ve %40 kar ile satış yaparak ek gelir elde ediyor. İndirimli ürün alma hakkında bilgi almak için aşağıdaki formu doldurunuz. LR ürünlerini incelemek için LR katalog bağlantımıza bakabilirsiniz.

LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Şehir

KONUGüzellik Uzm. Est. Sibel Ay

LR ile tanıştıktan sonra hem sosyal bir çevreye hemde güzel bir kazanca sahip oldum. 2015 yılından beridir LR iş ortağı olarak yoluma devam etmekteyim. LR'a üye olmayı düşünüyorsanız üyelik bilgi ve başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp üzerinden de ulaşabilirsiniz. 0532 435 2117 - Güzellik Uzm. Est. Sibel AY LR Facebook Grubu

LR Hakkında Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Resim Yükle (sadece JPEG format ekleyebilirsiniz.)