Menu

LR Algetics Ayak Kremi

Algetics Ayak Kremi

Algetics Ayak Kremi

Algetics Ayak Kremi herkesin kullanabileceği ve ayak bölgesine özel bir kremdir. Nasır sorunu olanlara ve kuru ayağa çok iyi gelen bir kremdir. İçerdiği yosun özü ile aynı zamanda ayağınızı nemlendirerek oluşabilecek tüm sorunlara karşı önceden savaşır. Bu arada ayağınıza ayrıca rahatlık veren bu krem ile ilgili yorumlar da çok olumlu olduğunu bilmenizi isteriz. ”LR Algetics Ayak Kremi” almak isteyen kişilerin önce bize ulaşmasını ve bizden bilgi almasını tavsiye ediyoruz. Bu arada not olarak belirtmek isteriz, bu ürün ile beraber Algetics Ayak Peeling kullanılabilir.

LR Health & Beauty ürünlerini İNTERNET ÜZERİNDEN SATIN ALAMAZSINIZ YASAKTIR. LR ürünlerinden almak istiyorsanız yetkili bir LR iş ortağından katalog fiyatı ile veya %40 İNDİRİMLİ OLARAK ÜYELİK AVANTAJLARINDAN yararlanabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

ÜYELİK ÜCRETİ VE AYLIK KOTA ZORUNLULUĞU YOK!

LR ürünleri ve LR üyelik ile ilgili avantajları kaçırmayın. Üye olan kişiler LR ürünlerine %40 indirimli sahip oluyor ve %40 kar ile satış yaparak ek gelir elde ediyor. İndirimli ürün alma hakkında bilgi almak için aşağıdaki formu doldurunuz. LR ürünlerini incelemek için LR katalog bağlantımıza bakabilirsiniz.

LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Şehir

KONUGüzellik Uzm. Est. Sibel Ay

LR ile tanıştıktan sonra hem sosyal bir çevreye hemde güzel bir kazanca sahip oldum. 2015 yılından beridir LR iş ortağı olarak yoluma devam etmekteyim. LR'a üye olmayı düşünüyorsanız üyelik bilgi ve başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp üzerinden de ulaşabilirsiniz. 0532 435 2117 - Güzellik Uzm. Est. Sibel AY LR Facebook Grubu

LR Hakkında Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Resim Yükle (sadece JPEG format ekleyebilirsiniz.)