Menu

LR Aloe Vera Anti Stres Kremi Özellikleri

lr-aloe-vera-anti-stres-kremi

Sizlere bugün de LR Aloe Vera Anti Stres Kremi ile ilgili yazılarımı paylaşacağım. Öncelikle LR’ın ürün yelpazesinin çok geniş olduğunu ve ürünleri zaman buldukça sitemize ekleyip sizleri de bilgi sahibi yapmayı istiyorum. Uzmanlık alanın Güzellik Uzmanı Estetisyenlik olduğu için ürünleri siteme kabaca eklemek istemedim.

Hem ürünleri kullanarak deneyimlerimi ve ürünü önerdiğim kişilerin de görüşlerini alarak derleme yapıyor ve sizler ile ürün hakkında olan görüşlerimi paylaşıyorum. Bunu da ayrıca bilmenizi istedim, sonuçta LR’ın bütün ürünlerini siteme eklemek en fazla 2 günümü alırdı hazır ürün özelliklerini ekleyerek, fakat ben bunu uygun görmüyorum kullanıcı deneyimi şart bana göre.

Not: Bu ürün her ne kadar erkekler için özel üretilmiş olsa da ben bir bayan olarak denedim ve bayanlarında kullanımına uygun olduğunu bilmenizi isterim.

  • Aloe Vera Anti Stres Kremi Özellikleri:

Anti Stres Kremi ürününü sipariş ettim ve elime ilk geçtiği gibi kullanmaya başladım. Ürünü kullanırken bir şey dikkatimi çekti, ürün cilde yoğun nem sağlıyor, bu yoğun nem özellikle kış aylarında çok etkili olacağı kanısındayım. Şahsen ben son bahara girdiğimiz şu dönemlerde ürünü kullanmaya başladım ve gerçekten cildi besleyici etken maddeleri mevcut ve cildinizi kullandığınız süre boyunca nemlendirerek parlak bir cilt görünümüne sahip oluyorsunuz.

Ayrıca Aloe Vera Anti Stres Kreminde %50 Aloe Vera olduğu için doğal bir bakımı cildinize uyguladığınız gibi ayrıca cildi besleyen Aloe Vera jeli ile tazelik ve bakım sağlıyor. Cildinizde ufak tefek sivilce ve yeni oluşmuş sivilce izi var ise bunlarında üstesinden geliyor, bizzat ben denedim ve bendeki etkisi bu şekildedir. Yıpranmış, yorgun ve soluk ciltler için ideal bir ürün olduğunu da eklemek istiyorum.

  • Aloe Vera Anti Stres Kremi Nasıl Kullanılır?

Kullanımı konusunda ben günlük olarak kullandım, günde 2 kere sabah akşam cildime uyguladım. Sabahları veya ihtiyaç halinde kullanıma uygun bir üründür. Yüzünüze sürerek kullanabilirsiniz.

Aloe Vera Anti Stres Kremi kullanan kullanıcıların da görüşlerini bu yazımızın altında görmek isteriz. Eğer kullanan diğer kullanıcılar var ise görüşlerini bizler ile paylaşırlar ise diğer kullanacak olanlara da ön, ayak olmuş olurlar. Bilgi paylaştıkça güzeldir…

Güzellik Uzm. Est. Sibel Ay LR Ekibi

LR Health & Beauty ürünlerini İNTERNET ÜZERİNDEN SATIN ALAMAZSINIZ YASAKTIR. LR ürünlerinden almak istiyorsanız yetkili bir LR iş ortağından katalog fiyatı ile veya %40 İNDİRİMLİ OLARAK ÜYELİK AVANTAJLARINDAN yararlanabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

ÜYELİK ÜCRETİ VE AYLIK KOTA ZORUNLULUĞU YOK!

LR ürünleri ve LR üyelik ile ilgili avantajları kaçırmayın. Üye olan kişiler LR ürünlerine %40 indirimli sahip oluyor ve %40 kar ile satış yaparak ek gelir elde ediyor. İndirimli ürün alma hakkında bilgi almak için aşağıdaki formu doldurunuz. LR ürünlerini incelemek için LR katalog bağlantımıza bakabilirsiniz.

LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Şehir

KONUGüzellik Uzm. Est. Sibel Ay

LR ile tanıştıktan sonra hem sosyal bir çevreye hemde güzel bir kazanca sahip oldum. 2015 yılından beridir LR iş ortağı olarak yoluma devam etmekteyim. LR'a üye olmayı düşünüyorsanız üyelik bilgi ve başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp üzerinden de ulaşabilirsiniz. 0532 435 2117 - Güzellik Uzm. Est. Sibel AY LR Facebook Grubu

LR Hakkında Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Resim Yükle (sadece JPEG format ekleyebilirsiniz.)