Menu

LR Aloe Vera Firmasının Türkiye’de Büyüyen Ekibime Katılın!

LR

LR Health & Beauty firmasını sizlere kısaca anlatmak istiyorum. Öncelikle firmamızın ürünleri tamamen Almanya’dan Türkiye’ye ithal ediliyor ve ürünler Almanya’da üretiliyor. Evet LR bir Alman firması ve Almanya’da bulunan dev üretim tesisinde tüm kontrolleri sağlanan ve titizlik ile hazırlanan Aloe Vera içerikli cilt sağlığı ürünler üretilmektedir.

Ayrıca kozmetik ürünlerinin de üretimini yapan LR firması bütün ürünlerinde doğallıktan yana olduğu için insan sağlığının ön planda olduğunu yapmış olduğu ürünler ile bizlere ispatlıyor. LR 31 yıldır aktif olarak 33 ülkede çalışmalarına devam etmektedir. En kazançlı sistem olan Network Marketing sistemi ile çalışan ve doğrudan satış sistemine Türkiye’de yön veren marka olduğunu da bilmenizi isterim.

Ben yaklaşık 7 aydır aktif olarak LR firması ile çalışıyorum ve tüm samimiyetim ile sizlere söyleyebilirim ki, tüm ürünlerini beğenerek alıyor ve ailem ile birlikte kullanıyoruz. İhtiyacımız olan bütün kozmetik ve cilt sağlığı ürünleri zaten LR firmasında var ve bunların hepsi de doğal ve insan cildine zarar vermeyen ürünlerdir.

Ben bu firmanın sadece ürünlerini kullanmıyorum, ayrıca doğrudan satış sistemine dahil olarak (iş ortağı) aylık kendime gelir sağlıyorum. 7 aylık bir zaman zarfında mütevazi bir kazanca sahibim ve ayrıca LR’ın araç ödülüne hak kazandım ve altımda tamamen masrafsız kullandığım da sıfır bir araç mevcut. İşler böyle olunca ve LR’a yaptığım üyeler de çoğalınca gerçekten aylık gelirde de ciddi bir artış olmaya başlıyor ve araç sınıfında da yükseliyorsunuz. LR’ın şartları çok adil ve kimse kimseye haksızlık yapamıyor.

Türkiye’den hemen hemen her yerden üyelerim var ve hepside bana teşekkür ediyor, neden biliyor musunuz? Çünkü onlara LR’dan bahsettim ve aylık bir geliriniz neden olmasın dedim? Çoğu ürünlerini kullanan müşterilerim di ve beğendikleri ürünleri ile sizler de aylık bir gelire sahip olabilirsiniz dedim.

Çoğu bu duruma sıcak baktı ve bu vesile ile şimdi çok güzel gelirlere sahip oldular ve araç alan üyelerim de var bana bu yüzden çok teşekkür ediyorlar. Ekibimi daha da büyütmek ve fazla kişiden teşekkür almak istiyorum:) Açıkçası benim uzattığım eli geri çevirmeyenler gerçekten belli bir kaç ay sonra çok ciddi aylık gelirlerine sahip olacak!

Amacımız network marketing sisteminde olduğu gibi önce üye olacaksınız ve sizler de altınızda ekip oluşturacak ve altınıza oluşturduğunuz ekibe de LR da kazanmayı öğretmek ve onlarda kendi ekiplerini oluşturacak ve aynı şekilde döngü devam edecek. Burada dikkat ederseniz ilk adımı siz atmış oluyorsunuz ve altınızdakiler ne kadar çok üye yaparsa hepsi size prim ve puan şeklinde geri dönecektir! Ürün satarak ta kar edebilirsiniz ilk hedef altınıza sağlam bir ekip kurmaktır, bana güvenip yola benimle devam ederseniz ben size LR’da nasıl kazanılır hepsini detaylı bir şekilde sizlere anlatacağım.

Beni ve LR ürünlerini araştırmak isterseniz eğer sitemi baştan aşağı incelemenizi ve nasıl bir iş yaptığımızı araştırmanızı rica ediyorum. Alman firması ile çalışmanın güvenini LR’a üye olduktan sonra anlayacaksınız!

LR Aloe Vera firmasında ekibime dahil edeceğim iller arasında, LR İstanbul, LR Ankara, LR İzmir, LR Adana, LR Adıyaman, LR Afyonkarahisar, LR Ağrı, LR Aksaray, LR Amasya, LR Antalya, LR Ardahan, LR Artvin, LR Aydın, LR Balıkesir, LR Bartın, LR Batman, LR Bayburt, LR Bilecik, LR Bingöl, LR Bitlis, LR Bolu, LR Burdur, LR Bursa, LR Çanakkale, LR Çankırı, LR Çorum, LR Denizli, LR Diyarbakır, LR Düzce, LR Edirne, LR Elazığ, LR Erzincan, LR Erzurum, LR Eskişehir, LR Gaziantep, LR Giresun, LR Gümüşhane, LR Hakkari, LR Hatay, LR Iğdır ,LR Isparta, LR Kahramanmaraş, LR Karabük, LR Karaman, LR Kars, LR Kastamonu, LR Kayseri, LR Kırıkkale, LR Kırklareli, LR Kırşehir, LR Kilis, LR Kocaeli, LR Konya, LR Kütahya, LR Malatya, LR Manisa, LR Mardin, LR Mersin, LR Muğla, LR Muş, LR Nevşehir, LR Niğde, LR Ordu, LR Osmaniye, LR Rize, LR Sakarya, LR Samsun, LR Siirt, LR Sinop, LR Sivas, LR Şırnak, LR Tekirdağ, LR Tokat, LR Trabzon, LR Tunceli, LR Şanlıurfa, LR Uşak, LR Van, LR Yalova, LR Yozgat, LR Zonguldak yani kısacası tüm Türkiye’den ekibime dahil etmek istediğim kişiler olacaktır. O bölgelerden ben LR liderleri çıkartmak istiyorum ve onun o illerde de LR’ı temsil etmesini istiyorum.

Var mısınız benimle bu büyüyen kazançlı işe? Eğer varım diyorsanız aşağıdaki Üyelik ve Bilgi Başvuru Formunu Doldurunuz!

LR Health & Beauty ürünlerini İNTERNET ÜZERİNDEN SATIN ALAMAZSINIZ YASAKTIR. LR ürünlerinden almak istiyorsanız yetkili bir LR iş ortağından katalog fiyatı ile veya %40 İNDİRİMLİ OLARAK ÜYELİK AVANTAJLARINDAN yararlanabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

ÜYELİK ÜCRETİ VE AYLIK KOTA ZORUNLULUĞU YOK!

LR ürünleri ve LR üyelik ile ilgili avantajları kaçırmayın. Üye olan kişiler LR ürünlerine %40 indirimli sahip oluyor ve %40 kar ile satış yaparak ek gelir elde ediyor. İndirimli ürün alma hakkında bilgi almak için aşağıdaki formu doldurunuz. LR ürünlerini incelemek için LR katalog bağlantımıza bakabilirsiniz.

LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Şehir

KONUGüzellik Uzm. Est. Sibel Ay

LR ile tanıştıktan sonra hem sosyal bir çevreye hemde güzel bir kazanca sahip oldum. 2015 yılından beridir LR iş ortağı olarak yoluma devam etmekteyim. LR'a üye olmayı düşünüyorsanız üyelik bilgi ve başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp üzerinden de ulaşabilirsiniz. 0532 435 2117 - Güzellik Uzm. Est. Sibel AY LR Facebook Grubu

2 Yorum var “LR Aloe Vera Firmasının Türkiye’de Büyüyen Ekibime Katılın!

  • Merhaba ben lr yeni uye oldum ve ekip kurmak istiyorum çevremde kimseyi ikna edemedim bana nasıl yardımcı olabilirsiniz

    • Ayşe hanım ben normalde benim ekibime katılanlara bu tür destekleri sağlıyorum, sizde hak verin ki zaten altımdaki ekip ile ayrı ilgileniyorum ve sitede yazılanlara ayrı bir zaman ayırıyorum açıkçası bu konu buradan yazmak ile anlatılmaz sizi üye yapan sponsorunuzun görevidir sizi bilgilendirmek lütfen gereken desteği sponsorunuzdan alın.

LR Hakkında Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Resim Yükle (sadece JPEG format ekleyebilirsiniz.)