Menu

LR Aloe Vera Hassas Diş Macunu

LR Aloe Vera Hassas Diş Macunu

Aloe Vera Hassas Diş Macunu Özellikleri

Aloe Vera serisinde biliyorsunuz ki, 2 adet diş macunumuz mevcuttur. Birisi normal dişler ve diş etleri için kullanılan Aoe Vera içerikli Aloe Vera Diş Macunu. Bunu günlük olarak kullanabiliyor ve daha sonrasında sağlıklı ve bakımlı dişlere ve diş etlerine sahip oluyoruz. Bunun yanı sıra LR firmasının ayrıca hassas diş eti problemleri yaşayanlar için özel ürettikleri ve yine Aloe Vera bitki özü içerikli Aloe Vera Hassas Diş Macununu satışa sundu. Çok etkili özellikleri olan ürünümüzün özellikle diş fırçalarken diş eti kanaması yaşayan kullanıcılar için özel üretilmiş üründür.

Benim eşimde özellikle diş eti çekmesi problemi olduğu için kendisinde de normal macunlar ile fırçaladığında diş eti her defasında kanardı ve diş taşı da diğer macunların kullanımında dökülmedi için kanama sürekli devam ederdi. Bunun üzerine kendisi özellikle sipariş verdiği Aloe Vera Hassas Diş Macununu kullanmaya başlaması üzerine diş macununun çok farklı olduğunu ve 1 hafta sonra diş taşlarının dökülmeye başladığını bana anlattı.

Daha sonrasında ise diş eti kanaması probleminden kurtulduğunu ve diş eti çekmesinin de yapılan ölçümlerde artık etin çekmediğini fark etti. Kendisi günde 2 kere bu macunu kullanıyor sabah ve akşam çok memnun.

Diş Etinize İyi Bakın!

Unutmayınız ki, diş etinde her fırçalamada kanama yaşayan kişilerde genellikle diş etinde ya çekme problemi olur, yada diş diplerinde çok tar tar bulunduğundan dolayı fırça teması halinde kanama yapar. Bu durumda Aloe Vera Hassas Diş Macunu bu tür kullanımlara karşı çok etkili olduğunu söyleyebiliriz. Ayrıca diş eti çekmesine iyi gelen ayrıca diş taşı dökmesine de yardımcı olan ürünümüzü bu tür problemler yaşayan kişilere önerilir.

Aloe Vera Hassas Diş Macunu ile sağlıklı gülüşler…

LR Health & Beauty ürünlerini İNTERNET ÜZERİNDEN SATIN ALAMAZSINIZ YASAKTIR. LR ürünlerinden almak istiyorsanız yetkili bir LR iş ortağından katalog fiyatı ile veya %40 İNDİRİMLİ OLARAK ÜYELİK AVANTAJLARINDAN yararlanabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

ÜYELİK ÜCRETİ VE AYLIK KOTA ZORUNLULUĞU YOK!

LR ürünleri ve LR üyelik ile ilgili avantajları kaçırmayın. Üye olan kişiler LR ürünlerine %40 indirimli sahip oluyor ve %40 kar ile satış yaparak ek gelir elde ediyor. İndirimli ürün alma hakkında bilgi almak için aşağıdaki formu doldurunuz. LR ürünlerini incelemek için LR katalog bağlantımıza bakabilirsiniz.

LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Şehir

KONUGüzellik Uzm. Est. Sibel Ay

LR ile tanıştıktan sonra hem sosyal bir çevreye hemde güzel bir kazanca sahip oldum. 2015 yılından beridir LR iş ortağı olarak yoluma devam etmekteyim. LR'a üye olmayı düşünüyorsanız üyelik bilgi ve başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp üzerinden de ulaşabilirsiniz. 0532 435 2117 - Güzellik Uzm. Est. Sibel AY LR Facebook Grubu

LR Hakkında Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Resim Yükle (sadece JPEG format ekleyebilirsiniz.)