Menu

LR Aloe Vera Jel İçecek Şeftali Özellikleri

LR Aloe Vera Jel Icecek Seftali

Eylül ayının gelmesi ile birlikte LR Aloe Vera Jel İçecek Şeftali ürünü %98 oranında saf Aloe Vera yaprak jeli içermektedir. En büyük özelliklerinden birisi ise içeriğinde kesinlikle şeker bulunmamasıdır ki, bu da Şeker (diyabet) hastalarının da rahatlık ile bu ürünü kullanabileceği anlamına geliyor. Ayrıca Şeker ilavesi olmamasına rağmen içeriğinde bulunan Şeftali aroması da fark edilir derecede olup, ayrıca hoş bir tat oluşturmuştur.

Ürünün İlk Bakış Özellikleri Arasında;

  • Şeker kullanılmamış olmasına rağmen gayet hoş ve ferahlatıcı bir tadı olması.
  • Şeker ilavesi olmadığı için Şeker Hastalarının kullanabilme özelliği
  • %98 oranında Aloe Vera yaprak jeli kullanılmış olması
  • İçimi çok hafif olup, devamlı kullanımda rahatlatıcı özelliğine sahip olması
  • Renklendirici gibi kimyasallar kullanılmamış olması.

Aloe Vera Jel İçecek Şeftali içecekler ailesine katılan yeni ürünümüzdür. %98 saf Aloe Vera bitki jeli içerdiğinden dolayı içeriden desteklemede çok fazla rol oynar. Ayrıca şeker ilavesi olmadığı için Diyabet hastalarının da rahatlıkla bu ürünü kullanabilir. İçeceğimiz metobolizmayı destekleyebilir özelliği sayesinde artık kolay kolay bünyede düşüklüğü sonucu hastalıklara veda edeceğinizi tahmin ediyorum. Tavsiye edilen günlük doz ile %100 oranında C vitamini alınır.

  • İçerdiği C vitamini sayesinde normal enerji metobolizmanıza katkıda bulunur, destek sağlar!
  • Avrupa Gıda Güvenliği Otoritesi (EFSA) tarafından bilimsel olarak onaylanmış üründür.
  • SGS INSTITUT FRESENIUS ve IASC (Uluslararası Aloe Bilim Konseyi) sertifikalıdır.
  • SGS INSTITUT FRESENIUS, piyasadaki en sıkı kurallara bağlı kalite mühürlerinden birini sağlamaktadır.

Aloe Vera Jel İçecek Şeftali Kullanımı:

Evet biraz da LR Aloe Vera Jel İçecek Şeftali ürünümüzün nasıl kullanılacağına dair sizlere bilgi verelim. Yemeklerden önce yani günde 3 kere 30 ml olarak alınmalıdır. Ayrıca bu içeceği isteğinize göre tatlandırabilirsiniz veya sade kullanabilirsiniz. Hafif soğutulmuş veya orta derecede sıcaklıkta içebilirsiniz. Kullanmadan önce kesinlikle şişeyi çalkalayınız ve kapağını açtıktan sonra buzdolabında muhafaza etmelisiniz.

Not: Buzdolabına kapağını açıp koyduktan sonra uzun süre dolapta tutmayın, kısa sürede tüketmeye çalışınız. Ayrıca önerilen günlük tüketim miktarını aşmamalısınız. Bu ürünü çocukların ulaşamayacağı yerde muhafaza ediniz.

Aloe Vera Jel İçecek Şeftali (Diyabet Hastaları)

Diyabet hastalarının günlük beslenme sırasında tükettikleri şeker oranı önemlidir. Kandaki insulin düzeyinin olabildiğince sabit tutulabilmesi için kontrol altına alınmalıdır. Bu yüzden Aloe Vera Jel İçecek Şeftali bu gibi durumlar için oldukça uygun bir üründür.

İçindekiler:

%98 Aloe Vera Jeli, Su, İnulin, L-Askorbik Asit, Stabilizör: Ksantan Gam, Asitlik düzenleyici: Sitrik asit, Aroma verici: Şeftali aroması (%0.11), Koruyucu: Potasyum sorbat, Tatlandırıcı: Sodyum siklamat, Aroma verici: Şeftali aroması (%0.11), Tatlandırıcı: Asesülfam K, Aroma verici: Krema aroması, Tatlandırıcı: Sodyum Sakkarin

Bu ürün yeni olduğundan dolayı henüz Aloe Vera Jel İçecek Şeftali kullananlar olmadığından dolayı etkilerini net bilmiyoruz, fakat kısa sürede bu ürünü kullanıp sitemizin Kullanıcı Yorumları bölümünde paylaşacak olan kullanıcılarımız olacaktır. Bu yüzden sitemizin Kullanıcı Yorumlar kısmını takip etmenizi veya bu sayfanın altında yazan yorumları takip etmenizi öneririz.

Güzellik Uzm. Est. Sibel Ay 

LR Health & Beauty ürünlerini İNTERNET ÜZERİNDEN SATIN ALAMAZSINIZ YASAKTIR. LR ürünlerinden almak istiyorsanız yetkili bir LR iş ortağından katalog fiyatı ile veya %40 İNDİRİMLİ OLARAK ÜYELİK AVANTAJLARINDAN yararlanabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

ÜYELİK ÜCRETİ VE AYLIK KOTA ZORUNLULUĞU YOK!

LR ürünleri ve LR üyelik ile ilgili avantajları kaçırmayın. Üye olan kişiler LR ürünlerine %40 indirimli sahip oluyor ve %40 kar ile satış yaparak ek gelir elde ediyor. İndirimli ürün alma hakkında bilgi almak için aşağıdaki formu doldurunuz. LR ürünlerini incelemek için LR katalog bağlantımıza bakabilirsiniz.

LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Şehir

KONUGüzellik Uzm. Est. Sibel Ay

LR ile tanıştıktan sonra hem sosyal bir çevreye hemde güzel bir kazanca sahip oldum. 2015 yılından beridir LR iş ortağı olarak yoluma devam etmekteyim. LR'a üye olmayı düşünüyorsanız üyelik bilgi ve başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp üzerinden de ulaşabilirsiniz. 0532 435 2117 - Güzellik Uzm. Est. Sibel AY LR Facebook Grubu

bir cevap var “LR Aloe Vera Jel İçecek Şeftali Özellikleri

  • Aloe vera jeli kullanmaya başlayalı 2 sene oldu neredeyse. Sindirim problemi yaşıyordum fakat nasıl olduysa tüm şikayetlerim bu besin tamamlayıcısı içecek ile geçti. Çok şükür ki eski sağlığıma kavuştum bu Allah’ın nimetiyle. Bilgilendirici yazınız için de size çok teşekkür ediyorum..

LR Hakkında Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Resim Yükle (sadece JPEG format ekleyebilirsiniz.)