Menu

LR Aloe Vera Konsantre Krem Nelere İyi Gelir?

aloe-vera-konsantre-krem

LR firmasının adı çok geçen ürünlerinden birisi de malumunuz ”Konsantre Krem” oldu. Bu ürün hakkında bilgi sahibi olmak isteyenler için ve bu ürünün ne işe yaradığını, özelliklerini bilmeyenlere buradan açıklayacağım. Öncelikle LR’ın tüm ürünleri çok başarılı olduğunu ve bu ürünlerin her birinin ayrı bir görev üstlendiğini sizlere söylemek isterim. Zaman buldukça ürünleri tek tek sizlere açıklamaya çalışıyorum. Sizlere anlatacağım ürün sıradaki ürün olduğu için Konsantre Krem ürününü anlatacağım.

Konsantre Krem içeriğinde %90 saf Aloe Vera yaprak jeli içermektedir. Ayrıca bileşenlerinin cildiniz için çok etkili sonuçlara yer verecek karışıma sahiptir. Tam olarak ürün adı Aloe Vera Concantrate Krem olarak bilinmektedir.

Aloe Vera Konsantre Krem Nelere İyi Gelir? 

  • Cilde tazelik ve nem verir.
  • Cildi dinlendirici özelliği olduğu gibi ayrıca rahatlatıcı özelliği de mevcuttur.
  • Yüksek konsantreli bir jel olduğu için cildinize çok iyi bir bakım sağlar.
  • Hafif cilt yanıklarına çok iyi gelir.
  • Güneş yanıkları için ideal bir üründür.
  • Cilt tahrişleri ve kesik, yaralarda çok etkilidir.
  • Cilt yenileyici özelliği ile cildi rahatlatan özelliğe sahiptir.
  • Cildi dinlendiren bir özelliğe sahiptir ve bu özelliği de içerdiği %90 Aloe Vera bitkisinden sağlamaktadır.

Not: Bu ürünü diğer cilt tedavilerinde diğer ürünler ile birlikte kullanabilirsiniz. Oldukça olumlu sonuçlar almanız mümkündür.

Ayrıca bu ürünü %40 indirimli alabilmeniz için LR üyesi olmanız gerekmektedir. LR üyelik için aşağıda bulunan üyelik bilgi formunu doldurmanız durumunda tarafınıza dönüş sağlanacak ve üyelik hakkında bilgi verilecektir. Arzu ettiğiniz takdirde üyelik gerçekleştirilecektir.

 

LR Health & Beauty ürünlerini İNTERNET ÜZERİNDEN SATIN ALAMAZSINIZ YASAKTIR. LR ürünlerinden almak istiyorsanız yetkili bir LR iş ortağından katalog fiyatı ile veya %40 İNDİRİMLİ OLARAK ÜYELİK AVANTAJLARINDAN yararlanabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

ÜYELİK ÜCRETİ VE AYLIK KOTA ZORUNLULUĞU YOK!

LR ürünleri ve LR üyelik ile ilgili avantajları kaçırmayın. Üye olan kişiler LR ürünlerine %40 indirimli sahip oluyor ve %40 kar ile satış yaparak ek gelir elde ediyor. İndirimli ürün alma hakkında bilgi almak için aşağıdaki formu doldurunuz. LR ürünlerini incelemek için LR katalog bağlantımıza bakabilirsiniz.

LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Şehir

KONUGüzellik Uzm. Est. Sibel Ay

LR ile tanıştıktan sonra hem sosyal bir çevreye hemde güzel bir kazanca sahip oldum. 2015 yılından beridir LR iş ortağı olarak yoluma devam etmekteyim. LR'a üye olmayı düşünüyorsanız üyelik bilgi ve başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp üzerinden de ulaşabilirsiniz. 0532 435 2117 - Güzellik Uzm. Est. Sibel AY LR Facebook Grubu

15 Yorum var “LR Aloe Vera Konsantre Krem Nelere İyi Gelir?

LR Hakkında Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Resim Yükle (sadece JPEG format ekleyebilirsiniz.)