Menu

LR Aloe Vera Şampuan ve Saç Kürü

Türkiye’de çok hızlı bir şekilde yayılan ve namı gittikçe tüm şehirlerde dillerden dile dolaşan LR Almanların da vermiş olduğu güven ile satışlarını hızlandırmış durumdadır. Ayrıca insan sağlığı ve güzelliği ile ilgili ne ürün varsa hepsini üreten firma yaptığı ürünler ile gerçek anlamda çok tutuldu. Şimdiler de ise en çok konuşulan ürünler arasında LR Aloe Vera Şampuan ve LR Saç Kürü Spreyi bulunmaktadır. Özellikle bayanların çok sık sipariş verdiği bu ürün saçlarınıza canlılık, parlaklık vererek doğal nemlendirerek saçlarınızı besliyor. Ayrıca dökülen saçlarınızın da dökülmemesi için gereken desteği sağlıyor.

Ayrıca içerisinde bulunan Aloe Vera’nın her derde deva olduğunu herkes artık çok iyi bilmektedir. Buna ilave olarak ”LR Aloe Vera Şampuan” içerisinde Nar özü de bulunuyor. Kış aylarında soğuktan kuruyup matlaşan saçlarınıza gözle görülür şekilde canlılık, parlaklık vererek farkı görmenizi sağlıyor.

LR Aloe Vera Şampuan / Saç Kürü Spreyi

LR Aloe Vera Şampuan / Saç Kürü Spreyi

LR Ürünleri ve LR Üyelik Hakkında Bilgi Almak İçin Lütfen Aşağıdaki Forumu Doldurunuz.

LR Health & Beauty ürünlerini İNTERNET ÜZERİNDEN SATIN ALAMAZSINIZ YASAKTIR. LR ürünlerinden almak istiyorsanız yetkili bir LR iş ortağından katalog fiyatı ile veya %40 İNDİRİMLİ OLARAK ÜYELİK AVANTAJLARINDAN yararlanabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

ÜYELİK ÜCRETİ VE AYLIK KOTA ZORUNLULUĞU YOK!

LR ürünleri ve LR üyelik ile ilgili avantajları kaçırmayın. Üye olan kişiler LR ürünlerine %40 indirimli sahip oluyor ve %40 kar ile satış yaparak ek gelir elde ediyor. İndirimli ürün alma hakkında bilgi almak için aşağıdaki formu doldurunuz. LR ürünlerini incelemek için LR katalog bağlantımıza bakabilirsiniz.

LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Şehir

KONUGüzellik Uzm. Est. Sibel Ay

LR ile tanıştıktan sonra hem sosyal bir çevreye hemde güzel bir kazanca sahip oldum. 2015 yılından beridir LR iş ortağı olarak yoluma devam etmekteyim. LR'a üye olmayı düşünüyorsanız üyelik bilgi ve başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp üzerinden de ulaşabilirsiniz. 0532 435 2117 - Güzellik Uzm. Est. Sibel AY LR Facebook Grubu

LR Hakkında Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Resim Yükle (sadece JPEG format ekleyebilirsiniz.)