Menu

LR Aloe Vera Tan Care (Bronz Losyonu)

aloe-vera-tan-care

Aloe Vera Tan Care ile ilk bahar ayına çok güzel bir giriş yapabilirsiniz. Önceden bronzlaşmayı herkes ister ve yaza erken girmek ile birlikte çok daha iyi bir ten ve renk ile girebilirsiniz. Aloe Vera Bronzlaştıran Losyon ile kendinizi çok daha bir ten rengine kavuşmakta yardımcı olacaksınız. Ayrıca bu ürünü bende sipariş verdim ve ilk defa kullanacağım için sizlere kullandıktan sonra da fikirlerimi yazacağım. Ama hiç bir LR ürününden pişman olmadım ve severek kullandım bu yüzden bu üründe eminim harika sonuç verecektir. Bu arada Aloe Vera Tan Care ürünü %40 Aloe Vera ve Badem Yağı içerdiği için cildinizi besler ayrıca cildinize nem kazandırır. 

İpucu: Eşit miktarda bronzluk sağlamak istiyorsanız eğer öncesinde peeling yapılması önerilir. Örnek ürün Algetics vücut peelingi!

Aloe Vera Tan Care Bronzlaştırıcı Losyon

  • %40 Aloe Vera içerir ve kendinden bronzlaştırıcıdır.
  • Badem yağı cildinizi besler
  • Yüz ve vücut bölgeleri için uygundur.
  • Güneşten korumaz
  • Temizlenmiş cilde eşit miktarda sürünüz

LR Health & Beauty ürünlerini İNTERNET ÜZERİNDEN SATIN ALAMAZSINIZ YASAKTIR. LR ürünlerinden almak istiyorsanız yetkili bir LR iş ortağından katalog fiyatı ile veya %40 İNDİRİMLİ OLARAK ÜYELİK AVANTAJLARINDAN yararlanabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

ÜYELİK ÜCRETİ VE AYLIK KOTA ZORUNLULUĞU YOK!

LR ürünleri ve LR üyelik ile ilgili avantajları kaçırmayın. Üye olan kişiler LR ürünlerine %40 indirimli sahip oluyor ve %40 kar ile satış yaparak ek gelir elde ediyor. İndirimli ürün alma hakkında bilgi almak için aşağıdaki formu doldurunuz. LR ürünlerini incelemek için LR katalog bağlantımıza bakabilirsiniz.

LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Şehir

KONUGüzellik Uzm. Est. Sibel Ay

LR ile tanıştıktan sonra hem sosyal bir çevreye hemde güzel bir kazanca sahip oldum. 2015 yılından beridir LR iş ortağı olarak yoluma devam etmekteyim. LR'a üye olmayı düşünüyorsanız üyelik bilgi ve başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp üzerinden de ulaşabilirsiniz. 0532 435 2117 - Güzellik Uzm. Est. Sibel AY LR Facebook Grubu

LR Hakkında Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Resim Yükle (sadece JPEG format ekleyebilirsiniz.)