Menu

LR Aloe Vera Thermo Losyon Özellikleri

LR Aloe Vera Thermo Losyon

                                                  LR Aloe Vera Thermo Losyon

LR ürünleri arasında bulunan ”Aloe Vera Thermo Losyon” ürününü sizlere kısaca anlatmak istiyoruz. Öncelikle ürünümüzün içeriğinde Aloe Vera ve ısı yapıcı bitki özleri kullanılmıştır. Tekrar söylüyoruz diğer ürünlerde olduğu gibi bu ürünümüzde de katkı olarak kimyasal kesinlikle bulunmamaktadır. Bu yüzden güvenle cildinizde kullanabilirsiniz.

Kullanımı ve faydaları nelerdir;

Kullanımı cildinize veya vücudunuzun ağrıyan yada kasılmış bölgelerine masaj yaparak Aloe Vera Thermo Losyonu uygulayabilirsiniz. Tavsiye olarak duş sonrası kullanımı sizleri daha da rahatlatacaktır. Ürün özellikle rahatlamanız için üretilmiş olup, ayrıca tutulan bölgelere de etkisi çoktur. Kullandıktan sonra rahatlatıcı özelliğini sizlerde göreceksiniz.

 

LR Health & Beauty ürünlerini İNTERNET ÜZERİNDEN SATIN ALAMAZSINIZ YASAKTIR. LR ürünlerinden almak istiyorsanız yetkili bir LR iş ortağından katalog fiyatı ile veya %40 İNDİRİMLİ OLARAK ÜYELİK AVANTAJLARINDAN yararlanabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

ÜYELİK ÜCRETİ VE AYLIK KOTA ZORUNLULUĞU YOK!

LR ürünleri ve LR üyelik ile ilgili avantajları kaçırmayın. Üye olan kişiler LR ürünlerine %40 indirimli sahip oluyor ve %40 kar ile satış yaparak ek gelir elde ediyor. İndirimli ürün alma hakkında bilgi almak için aşağıdaki formu doldurunuz. LR ürünlerini incelemek için LR katalog bağlantımıza bakabilirsiniz.

LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Şehir

KONU



Güzellik Uzm. Est. Sibel Ay

LR ile tanıştıktan sonra hem sosyal bir çevreye hemde güzel bir kazanca sahip oldum. 2015 yılından beridir LR iş ortağı olarak yoluma devam etmekteyim. LR'a üye olmayı düşünüyorsanız üyelik bilgi ve başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp üzerinden de ulaşabilirsiniz. 0532 435 2117 - Güzellik Uzm. Est. Sibel AY LR Facebook Grubu

LR Hakkında Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Resim Yükle (sadece JPEG format ekleyebilirsiniz.)