Menu

LR Deluxe Fantastik Mascara (Rimel)

LR Deluxe Mascara Rimel Serum

LR Deluxe Mascara Rimel Serum

LR-RimelLR Kozmetik Ürünleri arasında yerini alan ”Deluxe Fantastik Mascara” sizlerin de bildiği üzere kirpikleriniz için üretilen bir başka değim ile Rimel olarak bilinmektedir. LR kozmetik ürünlerinin kalitesi hakkında sitemizin LR Yorumları kısmında yapılan pek çok olumlu görüşlere yer vermiştik. Kullanıcıların çoğu LR’ın kozmetik serisinin Makyaj bölümünün çok etkili olduğunu ve fiyat konusunda da üye olanlara tanınan %40 indirim şansı ile çok daha uygun fiyata kaliteli Makyaj Ürünleri aldıklarını da bizler ile paylaşmışlardır.

Bu arada Deluxe Fantastik Maskara ürünü ile ilgili genel olarak görüşlere baktığımızda ise %90 kullananların olumlu sonucuna ulaşılmıştır. LR Maskara konusunda da kalitesini yine bizlere göstermiş oldu diyebiliriz. Şahsen ben kendim de bu ürünü kullanıyorum ve kirpikte çok doğal bir dolgunluk yarattığını ve hacim dolu kirpik ile çok daha öne çıkan kirpikler olacağını da kullanmak isteyenlere söylemek isteriz.

Deluxe Kirpik Serisinde Başka Neler Var?

Kirpikler için ayrılan 3 seri ürün mevcuttur ve bunları sizlere bu kategoride paylaşacağımızı belirtmek isteriz. Nedir bu diğer ürünler? Birisi zaten Deluxe Fantastik Mascara ikincisi Deluxe Activating Lash Serum son olarak Deluxe Lash Booster olarak kirpiklerinize gereken bakımı ve makyajı bu ürünler ile uygulayabilirsiniz.

  1. Deluxe Fantastik Mascara – Kirpiklerinize yoğun bir hacim kazandırır.
  2. Deluxe Activating Lash Serum – Kirpiklerinizi uzatır.
  3. Deluxe Lash Booster – Kirpiklerinize yoğun bir hacim kazandırır.

LR Deluxe Kirpik Serisi Kullanım Videosu

LR Health & Beauty ürünlerini İNTERNET ÜZERİNDEN SATIN ALAMAZSINIZ YASAKTIR. LR ürünlerinden almak istiyorsanız yetkili bir LR iş ortağından katalog fiyatı ile veya %40 İNDİRİMLİ OLARAK ÜYELİK AVANTAJLARINDAN yararlanabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

ÜYELİK ÜCRETİ VE AYLIK KOTA ZORUNLULUĞU YOK!

LR ürünleri ve LR üyelik ile ilgili avantajları kaçırmayın. Üye olan kişiler LR ürünlerine %40 indirimli sahip oluyor ve %40 kar ile satış yaparak ek gelir elde ediyor. İndirimli ürün alma hakkında bilgi almak için aşağıdaki formu doldurunuz. LR ürünlerini incelemek için LR katalog bağlantımıza bakabilirsiniz.

LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Şehir

KONUGüzellik Uzm. Est. Sibel Ay

LR ile tanıştıktan sonra hem sosyal bir çevreye hemde güzel bir kazanca sahip oldum. 2015 yılından beridir LR iş ortağı olarak yoluma devam etmekteyim. LR'a üye olmayı düşünüyorsanız üyelik bilgi ve başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp üzerinden de ulaşabilirsiniz. 0532 435 2117 - Güzellik Uzm. Est. Sibel AY LR Facebook Grubu

LR Hakkında Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Resim Yükle (sadece JPEG format ekleyebilirsiniz.)