Menu

LR Doğrudan Satış Şirketi Olarak Lider!

LR-Firmasi

LR Dünya çapında yoluna hızla devam eden doğrudan satış konusunda lider olduğunu söylemek istiyorum. Daha önce pek çok firma ile tanışma fırsatım oldu ve diğer firmalar ile geçirdiğim zaman zarfına acıyorum resmen. Vaad edilenleri vermediklerinden mi bahsedeyim, devamlı olarak satış primlerini kafalarına göre düşürdüklerinden mi bahsedeyim veya çok yüksek hedef puan sistemi koyup şirket araçlarına kavuşmak hayal olduğun dan mı bahsedeyim. Açıkçası bunlar zaman içinde tanıdığım bir çok bilinen Network firmaları ve bu firmaların dediğim gibi ya dediklerini tutmadılar, yada kazancı çok azdı. Böyle firmaların arasından sıyrılıp LR ile tanıştığım için çok mutluyum ve sistemi gerçekten çok otoriter ve düzenli ilerliyor. En önemlisi de dediklerini yerine getiriyor. Doğrudan satış şirketi olan LR Almanya’da bulunan üretim tesisi ile devasal çalışma sistemi gerçekten hayranlık uyandırıyor ve ürünlerini bizzat kendim test edip kullandım gerçekten çok başarılı diyebilirim.

Ben uzun yıllardır Uzman Estetisyen olarak kozmetik ürünlerinin çok başarılı olduğunu ve ayrıca cilt ürünlerinin de kısa sürede sonuç verdiğini de gördüğümden dolayı tüm sevdiklerime ve çevreme LR ürünleri hakkında övgü ile bahsetmekten kaçınmıyorum. LR üyelik sistemine gelince şuan tatmin edecek kadar ayık prim kazanıyorum ve henüz 8 aylık üyeyim bir kaç ay sonra da şirket aracımın siparişini de vereceğim. Üyelerim ve üyelerimin üyesi ne kadar çoğalırsa o kadar katlamalı kazanç ve puan geliyor. Yani kısacası LR ile kazanmanın sınırı yok diyorum!

LR Health & Beauty ürünlerini İNTERNET ÜZERİNDEN SATIN ALAMAZSINIZ YASAKTIR. LR ürünlerinden almak istiyorsanız yetkili bir LR iş ortağından katalog fiyatı ile veya %40 İNDİRİMLİ OLARAK ÜYELİK AVANTAJLARINDAN yararlanabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

ÜYELİK ÜCRETİ VE AYLIK KOTA ZORUNLULUĞU YOK!

LR ürünleri ve LR üyelik ile ilgili avantajları kaçırmayın. Üye olan kişiler LR ürünlerine %40 indirimli sahip oluyor ve %40 kar ile satış yaparak ek gelir elde ediyor. İndirimli ürün alma hakkında bilgi almak için aşağıdaki formu doldurunuz. LR ürünlerini incelemek için LR katalog bağlantımıza bakabilirsiniz.

LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Şehir

KONUGüzellik Uzm. Est. Sibel Ay

LR ile tanıştıktan sonra hem sosyal bir çevreye hemde güzel bir kazanca sahip oldum. 2015 yılından beridir LR iş ortağı olarak yoluma devam etmekteyim. LR'a üye olmayı düşünüyorsanız üyelik bilgi ve başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp üzerinden de ulaşabilirsiniz. 0532 435 2117 - Güzellik Uzm. Est. Sibel AY LR Facebook Grubu

LR Hakkında Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Resim Yükle (sadece JPEG format ekleyebilirsiniz.)