Menu

LR Aloe Vera Dermaintense Krem Mucizesi!

Bir çok kişinin şikayetçi olduğu cilt problemleri arasında ”Cilt Döküntüsü, Egzama, Sedef” ve ”Kuru Cilt Döküntüsü” olduğunu biliyorsunuz. Bu cilt problemleri için pek çok krem pek çok alternatif yöntemler uygulansa da kesin sonuca varılamadığını da görmekteyiz. LR Cilt Döküntüsü ve Kuru Cilt Döküntüsü kremi de her ciltte %100 geçirecek demiyoruz ama destekleyici ve geçmesinde yardımcı ürün olduğunu biliyoruz. Kullanıcı yorumlarına baktığımızda ise ciddi oranda bir olumlu sonuç aldığımızı ve yorumların hepsinde LR’a teşekkürler yağdığını sizler de yaptığınız araştırmada göreceksiniz.

LR Egzama Sedef Kremi

LR Cilt Döküntüsü Kremi

LR Cilt Döküntüsü yaşanan ciltler için iyileşme sürecine yardımcı olan tek şey ”Dermaintense Krem” bu kremi kullanmadan önce bir ürüne daha ihtiyacınız olacaktır. O da ilk yardım spreyi sorunlu bölgeye önce spreyi sıkıyorsunuz ve cildiniz kurumadan önce Dermaintense Kremi sürüyorsunuz.

Cilt Döküntüsü ve Kuru Cilt Döküntüsü cilt problemi için kullanılacak ürünler ve tarifi;

Cilt Döküntüsü:

  • Acil Durum Spreyi: sabah ve akşam sorunlu bölgeye sprey sıkılarak, Dermaintense Kremin sürünüz.
  • Propolis Krem: İyileştirmeye yardımcı özelliği ile adından çok sık söz ettiren LR Proplis Krem özellikle soğuk ortamlarda bulunanlar için de çok etkilidir. Kullandıktan sonra etkisini sizde hissedeceksiniz.
  •  Aloe Vera Sivera İçecek: Isırgan otu özü içeren Aloe Vera Sivera içeceğimiz özellikle içindeki özün de özelliği olan bağırsak onarıcıdır. Sadece krem ile sonuç almanız çok zordur, bunun için içecek takviye almanızı da tavsiye ederim.
  • Saç Diplerinde Döküntü: Microsilver şampuan bu gibi durumlar için çok özeldir. Özellikle duş sonrası da şampuanımıza ait olan spreyi de saç diplerine masaj yaparak yedirmelisiniz.

Kuru Cilt Döküntüsü:

Dermaintense krem: Sabah, Akşam problem yaşadığınız bölgeye uygulanmalıdır ve diğer hiç bir ürün ile karıştırmamanızı öneririm.

Aloe Vera Sivera içecek: Yukarıda için önerdiğimiz Sivera içeceğimizi Cilt Döküntüsü için de kullanmanızı isteyeceğiz. İçerdiği ısırgan otu özü gerçek anlamda çok etkili olduğundan sadece krem pek çözüm olmayacaktır. Bu yüzden bu ikili kombini demenizi tavsiye ediyoruz.

Not: Ürünlerimiz ilaç değildir. Sadece destek ürünü olarak kullanabilirsiniz.

LR Health & Beauty ürünlerini İNTERNET ÜZERİNDEN SATIN ALAMAZSINIZ YASAKTIR. LR ürünlerinden almak istiyorsanız yetkili bir LR iş ortağından katalog fiyatı ile veya %40 İNDİRİMLİ OLARAK ÜYELİK AVANTAJLARINDAN yararlanabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

ÜYELİK ÜCRETİ VE AYLIK KOTA ZORUNLULUĞU YOK!

LR ürünleri ve LR üyelik ile ilgili avantajları kaçırmayın. Üye olan kişiler LR ürünlerine %40 indirimli sahip oluyor ve %40 kar ile satış yaparak ek gelir elde ediyor. İndirimli ürün alma hakkında bilgi almak için aşağıdaki formu doldurunuz. LR ürünlerini incelemek için LR katalog bağlantımıza bakabilirsiniz.

LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Şehir

KONUGüzellik Uzm. Est. Sibel Ay

LR ile tanıştıktan sonra hem sosyal bir çevreye hemde güzel bir kazanca sahip oldum. 2015 yılından beridir LR iş ortağı olarak yoluma devam etmekteyim. LR'a üye olmayı düşünüyorsanız üyelik bilgi ve başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp üzerinden de ulaşabilirsiniz. 0532 435 2117 - Güzellik Uzm. Est. Sibel AY LR Facebook Grubu

LR Hakkında Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Resim Yükle (sadece JPEG format ekleyebilirsiniz.)