Menu

LR Ekim Ayı İndirim Kataloğu (2016)

Ekim İndirim Kataloğu

LR’da geçtiğimiz Eylül ayını tüm zorluklara rağmen güzel geçirdiğimize inanıyorum. Eylül ayı sonunda yeni unvan kazananlara ve bir üst unvana geçen iş ortaklarını buradan tebrik ediyor ve başarılarının daim olmasını diliyorum. Gelelim konumuza evet değerli ziyaretçilerim şimdi LR’ın Ekim ayı indirim kataloğu yayınlandı ve kataloğumuza gelen yeni bir ürün gözlere çarpıyor.

Zeitgard serisinde yer alan ürünümüzün adı Zeitgard Gece Maskesi bu tabi Türkçe ismi ki biz bunu bu şekilde adlandıracağımızı düşünüyorum şahsen. Zeitgard Gece Maskesi ürünümüz ile ilgili detayları sizlere indirim kataloğumuzu yayınladıktan hemen sonra sunacağım. İlk izlenimler ve ürünün başarılı olduğu özellikleri sitemizin ürünler kısmında yayınlayacağım.

LR Ekim indirim kataloğa genel olarak göz attığımızda güzel indirimler yapıldığını ve yeni dahil olan ürünlerin de artık LR Türkiye kataloğunda yerini aldığını görmekteyiz. Özellikle Ekim ayında yeni ürünleri kullanıp denemek isteyen pek çok iş ortağı ve LR ile yeni tanışan kişiler olacaktır. Bakalım yeni ürünler ne derece başarılı olacak ve kataloğumuzda favori ürünler arasında yerini alacak mı.

LR Ekim İndirim Kataloğu

LR Health & Beauty ürünlerini İNTERNET ÜZERİNDEN SATIN ALAMAZSINIZ YASAKTIR. LR ürünlerinden almak istiyorsanız yetkili bir LR iş ortağından katalog fiyatı ile veya %40 İNDİRİMLİ OLARAK ÜYELİK AVANTAJLARINDAN yararlanabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

ÜYELİK ÜCRETİ VE AYLIK KOTA ZORUNLULUĞU YOK!

LR ürünleri ve LR üyelik ile ilgili avantajları kaçırmayın. Üye olan kişiler LR ürünlerine %40 indirimli sahip oluyor ve %40 kar ile satış yaparak ek gelir elde ediyor. İndirimli ürün alma hakkında bilgi almak için aşağıdaki formu doldurunuz. LR ürünlerini incelemek için LR katalog bağlantımıza bakabilirsiniz.

LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Şehir

KONUGüzellik Uzm. Est. Sibel Ay

LR ile tanıştıktan sonra hem sosyal bir çevreye hemde güzel bir kazanca sahip oldum. 2015 yılından beridir LR iş ortağı olarak yoluma devam etmekteyim. LR'a üye olmayı düşünüyorsanız üyelik bilgi ve başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp üzerinden de ulaşabilirsiniz. 0532 435 2117 - Güzellik Uzm. Est. Sibel AY LR Facebook Grubu

LR Hakkında Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Resim Yükle (sadece JPEG format ekleyebilirsiniz.)