Menu

LR: Göz Altı Torbaları ve Morlukları Tarih Oluyor!

LR Platinum Express Eye Cooler – Göz Altı Torbası ve Göz Altı Morluk Sorunu Ortadan Kalkıyor!

LR Ürünler arasında favori ürünlerinden birisi olan ”Platinum Express Eye Cooler” kadın ve erkeklerin de kullanabileceği bir üründür. İçeriği tamamen organik olan ve bitkisel özü kullanılarak üretilen bu ürünü bu tür sorun yaşayan kişilerin kesinlikle kullanmasını öneririz. Ürün kullanıcılar tarafından çok olumlu yorum alan bir üründür. Ayrıca kullanıcıların sitemiz üzerinde de bu ürüne özellikle olumlu yorumlar yaptıklarını da sizlere hatırlatmak isteriz.

Detaylar için lütfen aşağıdaki formu doldurun sizlere ürün hakkında detaylı bilgi verelim. (Üye olan herkese bu gördüğünüz ürün %40 indirimlidir.)

LR Göz Altı Morluk ve Çözümü

LR Göz Altı Morluk ve Çözümü

LR Health & Beauty ürünlerini İNTERNET ÜZERİNDEN SATIN ALAMAZSINIZ YASAKTIR. LR ürünlerinden almak istiyorsanız yetkili bir LR iş ortağından katalog fiyatı ile veya %40 İNDİRİMLİ OLARAK ÜYELİK AVANTAJLARINDAN yararlanabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

ÜYELİK ÜCRETİ VE AYLIK KOTA ZORUNLULUĞU YOK!

LR ürünleri ve LR üyelik ile ilgili avantajları kaçırmayın. Üye olan kişiler LR ürünlerine %40 indirimli sahip oluyor ve %40 kar ile satış yaparak ek gelir elde ediyor. İndirimli ürün alma hakkında bilgi almak için aşağıdaki formu doldurunuz. LR ürünlerini incelemek için LR katalog bağlantımıza bakabilirsiniz.

LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Şehir

KONUGüzellik Uzm. Est. Sibel Ay

LR ile tanıştıktan sonra hem sosyal bir çevreye hemde güzel bir kazanca sahip oldum. 2015 yılından beridir LR iş ortağı olarak yoluma devam etmekteyim. LR'a üye olmayı düşünüyorsanız üyelik bilgi ve başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp üzerinden de ulaşabilirsiniz. 0532 435 2117 - Güzellik Uzm. Est. Sibel AY LR Facebook Grubu

LR Hakkında Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Resim Yükle (sadece JPEG format ekleyebilirsiniz.)