Menu

LR Hakkında Çok Özel Röportaj Bloomberg HT TV

lr-bloomberg

Türkiye’nin bilinen bir özel kanalı olan Bloomberg HT TV‘nin gündeminde LR vardı. Çok güzel bir konuyu ele alan programda LR hakkında olan her şey bu programda açıklanıyor. En çok gündeme gelen konu ise LR firmasının Türkiye’de kısa sürede çok yüksek üye sayısına ulaşması ve gittikçe de ciddi bir şekilde büyüyeceği yönünde konuşmalar arasında yer almıştır.

Bu arada programa dahil olan LR Health & Beauty Türkiye Genel Müdürü ”Ömer Barış Turan” çok özel açıklamaları ile LR ile ilgilenenler için gizli tüyolar vermektedir. LR ile herkesin çok kazanabileceğini ve kazancınızın bir limiti olmadığını da ifade eden Ömer Barış Turan, erken üye olan sistemimizde erken kazananlar arasında yerini alacağını da ima etti.

Ayrıca 30 yıldır Almanya’da faal olan LR firması Türkiye’de henüz 3 yıldır aktif olarak mevcut ve hala LR’ı bilmeyen milyonlarca insanın olduğunu da sizlere hatırlatmak isteriz. Sizlere son olarak şunu söylemek istiyorum Barış bey’in anlattıklarına dikkat edin kazancın anahtarı iki dudağın arasındadır:)

Mutlaka Videoyu İzleyiniz!

LR Health & Beauty ürünlerini İNTERNET ÜZERİNDEN SATIN ALAMAZSINIZ YASAKTIR. LR ürünlerinden almak istiyorsanız yetkili bir LR iş ortağından katalog fiyatı ile veya %40 İNDİRİMLİ OLARAK ÜYELİK AVANTAJLARINDAN yararlanabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

ÜYELİK ÜCRETİ VE AYLIK KOTA ZORUNLULUĞU YOK!

LR ürünleri ve LR üyelik ile ilgili avantajları kaçırmayın. Üye olan kişiler LR ürünlerine %40 indirimli sahip oluyor ve %40 kar ile satış yaparak ek gelir elde ediyor. İndirimli ürün alma hakkında bilgi almak için aşağıdaki formu doldurunuz. LR ürünlerini incelemek için LR katalog bağlantımıza bakabilirsiniz.

LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Şehir

KONUGüzellik Uzm. Est. Sibel Ay

LR ile tanıştıktan sonra hem sosyal bir çevreye hemde güzel bir kazanca sahip oldum. 2015 yılından beridir LR iş ortağı olarak yoluma devam etmekteyim. LR'a üye olmayı düşünüyorsanız üyelik bilgi ve başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp üzerinden de ulaşabilirsiniz. 0532 435 2117 - Güzellik Uzm. Est. Sibel AY LR Facebook Grubu

LR Hakkında Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Resim Yükle (sadece JPEG format ekleyebilirsiniz.)