Menu

LR Hayallerinizi Gerçekleştirir!

LR-Basari-Hikayesi

LR hayallerinizi gerçekleştirir… Evet arkadaşlar bu başlık aslında pek çok şeyi anlatıyor ama ben üşenmeden usanmadan sizlere LR ile hayallerinizi gerçekleştirebileceğinizi anlatacağım. Gerek sosyal profilimden gerek ise web sitem üzerinden sizler LR’ı iyice tanıyana kadar ve hayallerinizin sınırlanmadığı bir sistem içine girene kadar anlatmaya devam edeceğim.

Aslında LR’ı bana da ilk anlattıklarında bene tek kulağım ile dinlemiştim ve LR’da böylesine büyük paralar kazanıp ta hayallerini gerçekleştirenleri görünce ve hatta onlar ile tanışıp başarı hikayelerini duyunca, bende önce kendime sordum dedim ki, ben LR’da başarılı olabilir miyim? Kendime cevabım ise evet oldu.

Unutmayın ki, sadece LR için demiyorum ama bir hedefe ulaşmak istiyorsanız eğer kendinize güvenmeniz lazım arkadaşlar. ”Ben bunu yaparım!” diyebileceksiniz. Sonrası emin olun kendiliğinden oluşuyor. Taşlar yerine oturuyor ve sizinde kendinize olan güveniniz ile aşamayacağınız bir engel yoktur.

Ben hayatımda ne istediysem hayat bana onu verdi. Bu konuda çok ciddiyim ama istediğim hedefler için kendime bir zaman biçmedim. Nasıl olsa bir gün bu benim olacak! şeklinde yaklaştığım her şeye sahip oldum. Örnek vermek gerekirse ben nasıl olsa bir ev sahibi olacağım dedim ve şuan şükürler olsun 2 evim var. Dediğim gibi ben bunlara bir zaman biçmedim her işte olduğu gibi biraz da sabırlı olmak gerekiyor.

1 Kendinize güvenin, 2 İsteyin, 3 Sabırlı olun, 4 Pes etmeyin. Gerisini de artık akışına bırakabilirsiniz. Tabi ki, emek vermeden hiç bir şey olmaz sizlerde o esnada istediğiniz arzuladığınız hedeflere ulaşmak için tembellik yapmayıp koşturun, çalışın, emek gösterin. Benim görüşüme göre hiç bir emek karşılıksız kalmaz ve karşılığını alırsınız.

LR iş ortağı olma ile başlayan bu yolculuğumda ise kendime ilk etapta Organizasyon Liderliği hedefi koymuştum ve kısmet olursa önümüzdeki ay organizasyon lideriyim. Basamakları hızlı tırmanıyorum beklediğimden de erken bu ünvana ulaştığım için şimdi hedefimi yükselteceğim ve umarım bu hedeflediklerim doğrultusunda başarıya ulaşacağım.

Aktif olarak 5 ay oldu LR ile geçirdiğim süre ve bu işi yaparken çok eğleniyor ve işimi severek yapıyorum. Geçtiğimiz ay Haziran ayı primim 2.450 TL ve bu benim için bir başarıdır. Bu rakam düşmez artık yükselir LR’da başarıya giden yol her zaman tırmanmak ile gider iniş ile değil. Network mantığı da burada başlıyor ve sistem zaman geçtikçe size daha çok kazandırıyor. Ayda 150.000 TL alan Selcan Güleryüz bunu başarıyorsa sizde başarabilirsiniz. Sadece inanmak ve hayallerinizi zorlamak…

Sibel Ay LR Ekibi

LR Health & Beauty ürünlerini İNTERNET ÜZERİNDEN SATIN ALAMAZSINIZ YASAKTIR. LR ürünlerinden almak istiyorsanız yetkili bir LR iş ortağından katalog fiyatı ile veya %40 İNDİRİMLİ OLARAK ÜYELİK AVANTAJLARINDAN yararlanabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

ÜYELİK ÜCRETİ VE AYLIK KOTA ZORUNLULUĞU YOK!

LR ürünleri ve LR üyelik ile ilgili avantajları kaçırmayın. Üye olan kişiler LR ürünlerine %40 indirimli sahip oluyor ve %40 kar ile satış yaparak ek gelir elde ediyor. İndirimli ürün alma hakkında bilgi almak için aşağıdaki formu doldurunuz. LR ürünlerini incelemek için LR katalog bağlantımıza bakabilirsiniz.

LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Şehir

KONUGüzellik Uzm. Est. Sibel Ay

LR ile tanıştıktan sonra hem sosyal bir çevreye hemde güzel bir kazanca sahip oldum. 2015 yılından beridir LR iş ortağı olarak yoluma devam etmekteyim. LR'a üye olmayı düşünüyorsanız üyelik bilgi ve başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp üzerinden de ulaşabilirsiniz. 0532 435 2117 - Güzellik Uzm. Est. Sibel AY LR Facebook Grubu

bir cevap var “LR Hayallerinizi Gerçekleştirir!

  • sibel hanım şu an kaç kişilik bir ekibe liderlik yaptığınızı öğrenebilir miyim?teşekkürler ve iyi günler dilerim.

LR Hakkında Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Resim Yükle (sadece JPEG format ekleyebilirsiniz.)