Menu

LR Hollanda – Netherlands Üyelik Başvuru Formu

LR-Hollanda

LR Hollanda ekibimi oluşturmak üzere bu sayfayı oluşturmuş bulunmaktayım. Türkiye’de çok başarılı bir şekilde yoluma devam ediyorum aynı zamanda mesleğim Güzellik Uzmanı Estetisyen olduğu için kendimde Almanya’da doğup büyüdüğüm için hem LR’a hemde ürünlerine yabancı değilim. Yaklaşık 8 aydır LR ile çalışmaktayım ve LR’ın sisteminden çok memnun olduğumu sizlere açıkça söyleyebilirim. Çok ciddi kazançlar elde edebilir ve LR ürünlerini üye olarak indirimli alabilirsiniz. 

LR Hollanda Üyelik Koşullarını buradan yazmak istemedim çünkü telefondan daha iyi anlatabileceğimi düşünüyorum. Sitede bulunan numaramdan değil sizleri kendime ait Avrupa telefon hattımdan arayacağım ve bilgileri detaylı olarak sizlere aktaracağım. Aşağıda bulunan üyelik formunu doldurmanız durumunda sizi müsait bir zamanda arayarak bilgi vereceğim ve isterseniz LR’ı anlatırım isterseniz de LR’ın ürünleri hakkında bilgi verebilirim.

Türkiye’de yaklaşım 150 LR iş ortağım bulunmakta ve birazda Hollanda ve Almanya’dan ekip oluşturmak için bu üyelik formunu oluşturduğumu bilmenizi isterim. LR konusuna hakim olan birisi üzerinden üye olmanızı sizlere şiddetle tavsiye ederim. Bu konuda eksik olan kişiler ile çalışanların çok ciddi kayıplar yaşadığını da söyleyebilirim. Yapmanız gereken tek şey aşağıda bulunan üyelik formunu doldurmak!

LR Hollanda Bilgi ve Üyelik Başvurusu:

LR Health & Beauty ürünlerini İNTERNET ÜZERİNDEN SATIN ALAMAZSINIZ YASAKTIR. LR ürünlerinden almak istiyorsanız yetkili bir LR iş ortağından katalog fiyatı ile veya %40 İNDİRİMLİ OLARAK ÜYELİK AVANTAJLARINDAN yararlanabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

ÜYELİK ÜCRETİ VE AYLIK KOTA ZORUNLULUĞU YOK!

LR ürünleri ve LR üyelik ile ilgili avantajları kaçırmayın. Üye olan kişiler LR ürünlerine %40 indirimli sahip oluyor ve %40 kar ile satış yaparak ek gelir elde ediyor. İndirimli ürün alma hakkında bilgi almak için aşağıdaki formu doldurunuz. LR ürünlerini incelemek için LR katalog bağlantımıza bakabilirsiniz.

LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Şehir

KONUGüzellik Uzm. Est. Sibel Ay

LR ile tanıştıktan sonra hem sosyal bir çevreye hemde güzel bir kazanca sahip oldum. 2015 yılından beridir LR iş ortağı olarak yoluma devam etmekteyim. LR'a üye olmayı düşünüyorsanız üyelik bilgi ve başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp üzerinden de ulaşabilirsiniz. 0532 435 2117 - Güzellik Uzm. Est. Sibel AY LR Facebook Grubu

LR Hakkında Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Resim Yükle (sadece JPEG format ekleyebilirsiniz.)