Menu

Tırnak Sertleşmelerine önerdiğim LR ürünleri

 

LR-tırnak-mantarı-tedavi-sonrası

Ürünlerimiz ilaç değildir. Sadece destek ürünü olarak kullanabilirsiniz.

LR ürünleri kullanan bir iş ortağımızın Microsilver Plus Ayak Kremi kullanım sonucunu bizim ile paylaştığında bu kadar kısa sürede ve düzensiz olarak kullanmasına rağmen böylesine güzel bir sonuç alması LR ürünlerinin kalitesini bir kez daha ortaya koymuş oluyor.

Ayrıca çoğu cilt rahatsızlıklarına iyi gelen Aloe Vera Acil Durum Spreyi ve Microsilver Plus Ayak Kremi tırnak mantarına da iyi geldiğini bir de böyle öğrenmiş olduk. Ayrıca sizlere bu sonucun öncesi ve sonrası sonucunu iş ortağımızın bize yolladığı resmi sizler ile paylaşacağız.

Kendi telefonundan çekip bize yollamıştır. Kendisine geçmiş olsun diyoruz ve böylesine zorlu bir cilt rahatsızlığına bitkisel olarak derinden temas eden ve Microsilver Plus Ayak Kremi ile böyle bir mucizeye şahit oluyorsunuz. LR ürünlerinin hemen hemen hepsinde Anti bakteriyel etken maddeleri bulunmaktadır ve Microsilver Plus Ayak Kremi‘nin mucizelerini de sizlere önceki yazılarımızda anlatmıştık.

Tırnak Sertleşmeleri için Microsilver Plus Ayak Kremi ve Özellikleri;

Ayak Tırnak Sertleşmeleri içinde bulunan ürünlerden sizlere biraz bahsedelim. İçerisinde bulunan Aloe Vera Acil Yardım Spreyi tonik görevi görmekte ve sertleşen bölgeye ilk kullanılacak üründür. Ürünün temizleyici özelliği vardır ve mikropları ve bakterileri öncen temizleyerek zemini hazırlar.

Daha sonrasında Microsilver Plus Ayak Kremi kullanılır ve bu kremin de çok etkili olduğunu ve iyileştirici özelliğinden dolayı sertleşen bölgede çatlamaları ve yaralanmaları düzenler. Aynı zamanda deriyi nemlendirerek mantarın oluşturmuş olan kuruluğu da önler.

Microsilver Plus Ayak Kremi‘de mantar içinde iyi geldiğini bu göreceğiniz resimde de anlayacaksınız. Tırnak Sertleşmelerine iyi gelen ürünlerimizin içeriği de bu şekildedir. Umarım sizlerde de faydalı olur. Sağlıklı günler dileriz…

Ürünlerimiz ilaç değildir. Sadece destek ürünü olarak kullanabilirsiniz.

LR Health & Beauty ürünlerini İNTERNET ÜZERİNDEN SATIN ALAMAZSINIZ YASAKTIR. LR ürünlerinden almak istiyorsanız yetkili bir LR iş ortağından katalog fiyatı ile veya %40 İNDİRİMLİ OLARAK ÜYELİK AVANTAJLARINDAN yararlanabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

ÜYELİK ÜCRETİ VE AYLIK KOTA ZORUNLULUĞU YOK!

LR ürünleri ve LR üyelik ile ilgili avantajları kaçırmayın. Üye olan kişiler LR ürünlerine %40 indirimli sahip oluyor ve %40 kar ile satış yaparak ek gelir elde ediyor. İndirimli ürün alma hakkında bilgi almak için aşağıdaki formu doldurunuz. LR ürünlerini incelemek için LR katalog bağlantımıza bakabilirsiniz.

LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Şehir

KONUGüzellik Uzm. Est. Sibel Ay

LR ile tanıştıktan sonra hem sosyal bir çevreye hemde güzel bir kazanca sahip oldum. 2015 yılından beridir LR iş ortağı olarak yoluma devam etmekteyim. LR'a üye olmayı düşünüyorsanız üyelik bilgi ve başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp üzerinden de ulaşabilirsiniz. 0532 435 2117 - Güzellik Uzm. Est. Sibel AY LR Facebook Grubu

LR Hakkında Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Resim Yükle (sadece JPEG format ekleyebilirsiniz.)