Menu

LR İş Ortaklarına Özel Mobil Uygulama!

LR-Urun-Kilavizu LR-Urun-Kilavizu2

LR Ürün Kılavuzu – Hangi Rahatsızlığa Hangi Ürünü Önermeliyim?

LR Ürün Kılavuzu Akıllı Telefon Uygulaması bütün LR üyelerine özel olarak tasarlandı. LR iş ortaklarına kolaylık sağlayacak özellikleri ile her LR iş ortağının akıllı telefonunda bulunması gereken bir uygulama haline geldi. Özellikle içeriğinde bulunan ”hangi cilt rahatsızlığına hangi ürün kullanmalı” modülü ile artık kafanız karışmadan rahatça ürünleri önerebileceksiniz ve hatta telefondan bilgi verdiğiniz bir kişiye direk uygulamadan direk ekran görüntüsünü atabilirsiniz. Bu sayede karşıdaki kişiye de yorulmadan detaylı bir bilgi verebileceksiniz.

Ayrıca uygulamanın bir diğer özelliği de liderler tarafından önerilen ürünlerin yanlarında direk LR iş ortağının alacağı fiyatların yer almasıdır. Ürün tavsiye ederken diğer yandan fiyat sorulduğunda katalogtan veya başka bir yerden fiyatını da öğrenmenize gerek kalmayacaktır.

Kısacası LR Ürün Kılavuzu adından da anlaşılacağı üzere LR iş ortaklarının gerçek anlamda cebindeki kılavuzudur. Her an bilgilerin yanınızda olasının vermiş olduğu rahatlık ile LR işini artık daha çok severek ve kendinizi yormadan yapabileceksiniz. Her LR iş ortaklarının kesinlikle akıllı telefonlarında bulunması gereken uygulamadır. 

LR Ürün Kılavuzu – Kırışıklık Önerileri

logoAyrıca LR Ürün Kılavuzu uygulamasında genel olarak kırışıklıklar için yaş grubuna göre yağlı ve karma ciltler için hangi ürünlerin veya hangi set ürünlerinin kullanımı da detaylı bir şekilde anlatılmış olup, ayrıca en doğru ürünler uygulamada yer almıştır. Fiyatlar yine önerilen ürünlerin yanlarına yer almakta olup, kolaylık açısından LR iş ortakları düşünülmüştür.

20 yaş ve 45+ yaşa göre LR’ın ürünleri yine liderler tarafından hazırlanıp nasıl uygulanması gerektiği de Ürün Kılavuzu Cilt Bakımı kategorisinde yer verilmiştir.

LR Ürün Kılavuzu – Ülkeye Üyelik Şartları

Ayrıca ayrı bir kategoride de karşınıza çıkabilecek olan farklı ülkeden kişileri üye yapmak için bilgi aramadan direk uygulamanızdan seçtiğiniz ülkeye göre üyelik şartlarını ve üyelik giriş ücretleri gibi bilgiler de uygulamada yer alan yeni özellikler arasındadır.

LR Ürün Kılavuzu Uygulamasında Güncel LR Katalog

Devamlı olarak LR kataloğu yanınızda dolaştırmanıza da gerek kalmayacak. Artık LR Katalog her zaman elinizin altında olacaktır. Ayrıca kataloğa eklenen yeni ürünler de sürekli olarak güncellenecek hiç bir şeyi atlamamış olacaksınız.

LR Ürün Kılavuzu Uygulaması Özet:

  • Cilt rahatsızlıklarına hangi ürünler kullanılmalı öneriler yer almaktadır. Sürekli güncelleme ile eklemeler devam edecektir. Şuan için 66 adet rahatsızlıklara öneriler yer almaktadır ve bu sayı güncellemeler ile artacaktır.
  • Kırışıklık sorunlarına detaylı olarak bilgilere yer verildi, hangi cilde hangi ürünler verilmeli ve hangi yaşa hangi ürünler kullanılmalı? bunun gibi soruların cevabı uygulamada yer almaktadır. Bu alanda güncel tutulacaktır.
  • LR Ülkelere göre üyelik koşulları işinizi kolaylaştıracaktır.
  • LR Katalog sayesinde sizi büyük bir yükten kurtaracaktır.

Not: Uygulama reklam içermiyor ve bu uygulamanın belli bir üretim ve aylık masrafları olduğundan dolayı (emek kısmından bahsetmiyorum) 12.99 TL’den App Store ve Google Play Store mağazalarında yer almaktadır. Fakat emin olun verdiğiniz ücrete değecek bir uygulamadır.

Uygulamayı akıllı telefonuna indirmek isteyenler için aşağıda App Store mağazası ve Google Play mağazası kısa yolunu paylaşacağım. Ayrıca uygulama hakkında görüşlerinizi de puanlama yaparak destek olabilirsiniz.

İOS, Apple için
Android için

 

LR Health & Beauty ürünlerini İNTERNET ÜZERİNDEN SATIN ALAMAZSINIZ YASAKTIR. LR ürünlerinden almak istiyorsanız yetkili bir LR iş ortağından katalog fiyatı ile veya %40 İNDİRİMLİ OLARAK ÜYELİK AVANTAJLARINDAN yararlanabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

ÜYELİK ÜCRETİ VE AYLIK KOTA ZORUNLULUĞU YOK!

LR ürünleri ve LR üyelik ile ilgili avantajları kaçırmayın. Üye olan kişiler LR ürünlerine %40 indirimli sahip oluyor ve %40 kar ile satış yaparak ek gelir elde ediyor. İndirimli ürün alma hakkında bilgi almak için aşağıdaki formu doldurunuz. LR ürünlerini incelemek için LR katalog bağlantımıza bakabilirsiniz.

LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Şehir

KONUGüzellik Uzm. Est. Sibel Ay

LR ile tanıştıktan sonra hem sosyal bir çevreye hemde güzel bir kazanca sahip oldum. 2015 yılından beridir LR iş ortağı olarak yoluma devam etmekteyim. LR'a üye olmayı düşünüyorsanız üyelik bilgi ve başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp üzerinden de ulaşabilirsiniz. 0532 435 2117 - Güzellik Uzm. Est. Sibel AY LR Facebook Grubu

LR Hakkında Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Resim Yükle (sadece JPEG format ekleyebilirsiniz.)