Menu

LR Kadınlar Kulübü Sitesinde Fenomen Oldu!

kadinlar

Artık Türkiye Kadınların bir araya geldiği ”Kadınlar Kulübü” sitesini bilmeyen yoktur. Site baya aktif ve bayanlara özel bir site olduğu için LR’ı o sitede duyurmak isteyen pek çok kadının yer aldığını gördüm ve LR’ın ürünleri ile ilgili yorumlar, sorular, cevaplar baya bir aktif gözükmekte. Fakat LR Kadınlar Kulübü sitesinde uygun bir kategoriye alınan LR ile ilgili bilgili kişilerin olduğu gibi bilgili olmayan kişilerin de yanlış yönlendirme yaptığını görmedim desem yalan olur. Belki de istemeden yanlışlar yapılıyordur tam bilemeyeceğim ama bilerek de insanları yanlış yönlendirmenin ardında art niyet aranır yani.

Neyse her şey iyi güzel hoş ama LR’a yeni üye olan kişilerin Kadınlar Kulübü sitesinden üye toplamaya çalışması şu saatten sonra çok zor diye düşünmekteyim. Neden diye soracak olursanız sitenin müdavimleri ve moderatörleri de orada olduğu için öncelikler hep onlara tanınacaktır diye düşünüyorum. He bunu LR’ın tam duyulmadığı zamanlarda ilk siz yapsaydınız emin olun şuan altınızda pek çok üye olurdu ve çok farklı bir konumda olabilirdiniz. Fakat şuan LR ile ilgili google aramasından baktığımızda tam 3.630 sonuç çıkmaktadır:) Bu yüzden bence farklı yollar denemelisiniz bence naçizane fikrimdir.

Not:Bu arada bu tür sitelerden başarıya ulaşan üyelerimizde muhakkak vardır aklınıza yanlış bir şey gelmesin bu benim kişisel kendi fikrimdir ve paylaşmak istedim.

Ayrıca şunu da söylemek isterim LR’a üye olacaksınız eğer sizi üye yapacak kişinin LR firması ve LR ürünleri hakkında iyi bilgi sahibi olmasına dikkat edin. İlerde çok zorluk yaşarsınız bu konuda sizi yanlış yönlendirebilir ve ürün sorarsanız cevap vermeyebilir, ilgisiz bir lider sizi de aşağı çeker unutmayın!

LR Health & Beauty ürünlerini İNTERNET ÜZERİNDEN SATIN ALAMAZSINIZ YASAKTIR. LR ürünlerinden almak istiyorsanız yetkili bir LR iş ortağından katalog fiyatı ile veya %40 İNDİRİMLİ OLARAK ÜYELİK AVANTAJLARINDAN yararlanabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

ÜYELİK ÜCRETİ VE AYLIK KOTA ZORUNLULUĞU YOK!

LR ürünleri ve LR üyelik ile ilgili avantajları kaçırmayın. Üye olan kişiler LR ürünlerine %40 indirimli sahip oluyor ve %40 kar ile satış yaparak ek gelir elde ediyor. İndirimli ürün alma hakkında bilgi almak için aşağıdaki formu doldurunuz. LR ürünlerini incelemek için LR katalog bağlantımıza bakabilirsiniz.

LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Şehir

KONUGüzellik Uzm. Est. Sibel Ay

LR ile tanıştıktan sonra hem sosyal bir çevreye hemde güzel bir kazanca sahip oldum. 2015 yılından beridir LR iş ortağı olarak yoluma devam etmekteyim. LR'a üye olmayı düşünüyorsanız üyelik bilgi ve başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp üzerinden de ulaşabilirsiniz. 0532 435 2117 - Güzellik Uzm. Est. Sibel AY LR Facebook Grubu

2 Yorum var “LR Kadınlar Kulübü Sitesinde Fenomen Oldu!

  • merhaba zeitgard 1 ve 2 aldim su an sarjda takili her ikiside. zeitgard 1 de 3.kademe.isik yanip sonuyor sarj olurken fakat zeitgard 2 de en alt kademedeki.mavi sadece yanip.sonuyor bu durum normalmidir. 5 saattir sarjda yoksa makina arizalimidir.

LR Hakkında Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Resim Yükle (sadece JPEG format ekleyebilirsiniz.)