Menu

LR Makyaj Ürünleri Konusunda Çok İddialı!

Deluxe_Products

Almanya’nın kalitesini Türkiye’ye taşıyan LR firması kaliteli kozmetik ürünleri ile dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. Sağlık ürünleri ile çok namı duyulan LR şimdi de Makyaj Ürünleri konusunda da kendisini ispatlıyor. Ayrıca LR iş ortağı olan çevremdeki bayan kuaförlerinin çoğu LR’ın makyaj ürünlerinden memnuniyetini dile getirmektedir.

Kendimin devamlı gitmiş olduğum bayan kuaförüne de tavsiye ettiğim makyaj ürünlerini işletmesine koyması ile orada makyaj işinden anlayan hanımın ürünleri test etmesi üzerine kalitesinden dolayı bana çok teşekkür etmişti ve hala LR’ın çoğu makyaj ürünlerini kullanmaktalar.

Böylesine güzel memnuniyet yorumlarını bire bir bana söylemeleri inanın çok hoşuma gidiyor. Neden diye soracaksanız eğer, bir insanın yaptığı işte başarılı bir ürünü pazarlaması kadar güzel bir şey var mı? Ben LR’ın tüm ürünlerinin Alman kalitesinde olduğunu ifade ettiğim çoğu müşterilerime ön yargı ile yaklaşanlar çok oluyor, fakat ürünü denedikten sonra inanın bu şekilde bana çok memnuniyet yorumları yapılıyor. 

lr-makyaj-colours

LR Bayan Kuaförlerin’de Yerini Alıyor!

Bayan kuaförleri Colours ve Deluxe serilerini tercih etmelerinin önemli bir sebebi de içerdiği etken maddelerin cilde en az zarar verecek şekilde üretilmesidir. Kendileri müşterilere ürünleri anlatırken gurur ile anlattıklarına bizzat ben şahit oldum ve bayan kuaförüne giden bir bayan bu zararlı maddelerin kendi ciltlerinde uygulanmayacağını ciltlerine temas etmeyeceğini öğrenince inanın çok mutlu oluyorlar ve makyajı ve gereken bakımı hemen yaptırıyorlar.

Haksız da değiller doğruyu konuşmak gerekirse, ben bir bayan olarak geçmişte kullandığımız çoğu kozmetik ürünlerinin içerdiği paraben ve cilde zararlı pek çok etmen madde yüzünden cildimizde sarkmalar, çukurlar, lekeler v.b şeyler yaşadık. Şimdi bu tür ürünler direk olarak cilde temas ettiği için ne kadar az zararlı kimyasal madde içerir ise o kadar kardasınız bunu unutmayın lütfen. Bayan kuaförleri ayrıca kurdukları güzel stantlar ile işletmelerine güzel bir görsel şov da sunuyorlar açıkçası. LR makyaj ürünleri gerçekten harika tasarlanmış ve kullanıcıya hitap eden ürünler.

LR’ın Makyaj ürünleri ile ilgili detaylı bilgi almak isteyenler olursa eğer bana sitemizde bulunan iletişim numaramdan ulaşabilirler. Gerekli tüm ürün desteğini sizler ile paylaşmaktan mutluluk duyarım.

 

LR Health & Beauty ürünlerini İNTERNET ÜZERİNDEN SATIN ALAMAZSINIZ YASAKTIR. LR ürünlerinden almak istiyorsanız yetkili bir LR iş ortağından katalog fiyatı ile veya %40 İNDİRİMLİ OLARAK ÜYELİK AVANTAJLARINDAN yararlanabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

ÜYELİK ÜCRETİ VE AYLIK KOTA ZORUNLULUĞU YOK!

LR ürünleri ve LR üyelik ile ilgili avantajları kaçırmayın. Üye olan kişiler LR ürünlerine %40 indirimli sahip oluyor ve %40 kar ile satış yaparak ek gelir elde ediyor. İndirimli ürün alma hakkında bilgi almak için aşağıdaki formu doldurunuz. LR ürünlerini incelemek için LR katalog bağlantımıza bakabilirsiniz.

LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Şehir

KONUGüzellik Uzm. Est. Sibel Ay

LR ile tanıştıktan sonra hem sosyal bir çevreye hemde güzel bir kazanca sahip oldum. 2015 yılından beridir LR iş ortağı olarak yoluma devam etmekteyim. LR'a üye olmayı düşünüyorsanız üyelik bilgi ve başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp üzerinden de ulaşabilirsiniz. 0532 435 2117 - Güzellik Uzm. Est. Sibel AY LR Facebook Grubu

LR Hakkında Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Resim Yükle (sadece JPEG format ekleyebilirsiniz.)