Menu

LR Microsilver Diş Sağlığınızı Düşünüyor!

LR-Dis-Macunu-Microsilver

Bugün sizlere kendimin de kullandığı ve çok faydasını gördüğüm Microsilver Diş Macunu hakkında konuşmak istiyorum. Microsilver Diş Macunu dişlerimize olan katkıları neler ve ağız içi sağlık durumunda etken özellikleri nedir? hepsine değineceğim.

Özellikle kendim kullandığım için bu ürünü sizlere anlatmak o kadar da zor olmayacak diye düşünüyorum. Uzun LR’a ben üye olduğum günden beri Microsilver diş macunu alıyorum ve başka hiç bir diş macunu evime sokmuyorum.

Bu diş macunu içerdiği Antibakteriyel özelliği ve Gümüş etkin maddeleri sayesinden dişlerinizde ve ağız içinizde hiç bir mikrobun barınmasına izin vermiyor. Ki bu çok önemlidir dişlerin çürümesi bu bakterilerden kaynaklanıyor. Ağız içi sağlığını ihmal ediyoruz ve bu durum gerçekten çok kötü ileride çok büyük dertler başımıza açılabiliyor.

Kanal tedavisi, diş kaybı gibi üzücü durumlar ile karşılaşmamak için bu ürünü kullanmanızı öneririm. Ayrıca benim 8 aylık süre zarfında kullandığım Microsilver Diş Macunu deneyimlerimde dilimde çıkan Aft (ağız içi yara) bana çok acı veriyordu ve Microsilver macun kullanarak kısa sürede bu Aft yarasından kurtuldum ve acı hissiyatını çok ciddi derecede düşürdüğünü kendim bizzat gördüm.

Aynı zamanda dişlerimizi fırçalarken arka kısımları (öğütücü dişler) tam olarak fırçalayamadığımızdan dolayı diplerinde oluşan tar tarlar da dişlere zarar veren ve diş eti çekilmesine neden olan unsurlardan bir tanesidir. Microsilver kullanmışken birde arka taraflara yoğunlaşayım dedim ve 2 hafta sonunda tar tar’dan inanın eser kalmadı olduğu gibi döktü.

Sizlere tavsiyem piyasadaki diş macunlarını kullanacağınız yere Microsilver diş macunu her türlü daha mantıklı ve sağlıklı geliyor. Ayrıca diş beyazlatmada da diğer macunlara göre daha hızlı bir süreci var bunu da bilmenizde fayda var. Microsilver diş macunu ile deneyimlerimi sizler ile paylaştım, bundan sonrası artık size kalmış dişine önem verenler LR Microsilver Plus Diş Macunu kullanır…

LR Health & Beauty ürünlerini İNTERNET ÜZERİNDEN SATIN ALAMAZSINIZ YASAKTIR. LR ürünlerinden almak istiyorsanız yetkili bir LR iş ortağından katalog fiyatı ile veya %40 İNDİRİMLİ OLARAK ÜYELİK AVANTAJLARINDAN yararlanabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

ÜYELİK ÜCRETİ VE AYLIK KOTA ZORUNLULUĞU YOK!

LR ürünleri ve LR üyelik ile ilgili avantajları kaçırmayın. Üye olan kişiler LR ürünlerine %40 indirimli sahip oluyor ve %40 kar ile satış yaparak ek gelir elde ediyor. İndirimli ürün alma hakkında bilgi almak için aşağıdaki formu doldurunuz. LR ürünlerini incelemek için LR katalog bağlantımıza bakabilirsiniz.

LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Şehir

KONUGüzellik Uzm. Est. Sibel Ay

LR ile tanıştıktan sonra hem sosyal bir çevreye hemde güzel bir kazanca sahip oldum. 2015 yılından beridir LR iş ortağı olarak yoluma devam etmekteyim. LR'a üye olmayı düşünüyorsanız üyelik bilgi ve başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp üzerinden de ulaşabilirsiniz. 0532 435 2117 - Güzellik Uzm. Est. Sibel AY LR Facebook Grubu

LR Hakkında Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Resim Yükle (sadece JPEG format ekleyebilirsiniz.)