Menu

LR Microsilver Plus Ayak Kremi

Micro Silver Ayak Kremi

Micro Silver Ayak Kremi

LR Ürünleri arasında dikkatleri çeken ”LR Microsilver Plus” için sizlere bir yazı oluşturmak ve ürünü tanıtmak istedik. Öncelikle bu ürünün en önemli özelliği ayak kokusunu giderir ve ayağı nemlendirerek besler. Diğer yandan Mircosilver Plus kremi içeriğinde bulunan gümüş tozu sayesinde bakteriyi tamamen yok eder ve bir daha oluşmasını engeller. Bu ürünü kesinlikle sizlere tavsiye ederiz. Kullanıcı yorumlarına baktığınız da da çok olumlu sonuçlar göreceğinizi bilmenizi isteriz. 

Mircosilver Plus Krem içerisindeki etken maddeler;

  • Microsilver: Gümüş içerdiği için bakterilerin düşmanıdır, bakteri oluşumunu önler
  • Dexpanthenol: Ayağınıza nem sağlar ve ayağınızın nefes almasına yardımcı olur.
  • Talk Pudrası: Ayağınızda oluşan teri önler.

LR Health & Beauty ürünlerini İNTERNET ÜZERİNDEN SATIN ALAMAZSINIZ YASAKTIR. LR ürünlerinden almak istiyorsanız yetkili bir LR iş ortağından katalog fiyatı ile veya %40 İNDİRİMLİ OLARAK ÜYELİK AVANTAJLARINDAN yararlanabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

ÜYELİK ÜCRETİ VE AYLIK KOTA ZORUNLULUĞU YOK!

LR ürünleri ve LR üyelik ile ilgili avantajları kaçırmayın. Üye olan kişiler LR ürünlerine %40 indirimli sahip oluyor ve %40 kar ile satış yaparak ek gelir elde ediyor. İndirimli ürün alma hakkında bilgi almak için aşağıdaki formu doldurunuz. LR ürünlerini incelemek için LR katalog bağlantımıza bakabilirsiniz.

LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Şehir

KONUGüzellik Uzm. Est. Sibel Ay

LR ile tanıştıktan sonra hem sosyal bir çevreye hemde güzel bir kazanca sahip oldum. 2015 yılından beridir LR iş ortağı olarak yoluma devam etmekteyim. LR'a üye olmayı düşünüyorsanız üyelik bilgi ve başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp üzerinden de ulaşabilirsiniz. 0532 435 2117 - Güzellik Uzm. Est. Sibel AY LR Facebook Grubu

LR Hakkında Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Resim Yükle (sadece JPEG format ekleyebilirsiniz.)