Menu

LR Microsilver PLUS Vücut Bakım Seti

LR-Microsilver-Vucut-Bakim-Seti

Microsilver Plus serisinde bulunan Vücut Bakım Seti ile ilgili sizlere sitem üzerinden bilgi vermek istiyorum. Microsilver Plus Vücut Bakım seti içerisinde 2 adet ürün bulunmaktadır. Microsilver Plus Duş Jeli ve Micrısilver Plus Vücut Emulsiyonu bu iki ürünün özellikleri nelerdir ve hangi cilt rahatsızlıklarına iyi gelir bunun gibi detaylara ineceğim.

Kısaca sizlere öncelikle Microsilver Plus serisinde bulunan en etkin özelliğin ve içerdiği etkin maddelerinin görevleri nelerdir? Bunlardan başlayalım.

Öncelikle Microsilver adından da anlaşıldığı üzeri Gümüş içeren ve iyileştirmeye yardımcı olan yardımcı ürünlerdir. İçerdiği Gümüş sayesinde ciltte oluşan veya oluşacak olan bakteri ve mikrobun oluşmasını önler ve var olanları da yok eder.

Bakteriler gümüşü sevmez ve bakterilerin bulunmadığı tek element gümüş olduğu için bunu LR ürünleri ile birleştiren uzmanlar çok etkili sonuçlar da almaya başladığını söyleyebiliriz. Ayrıca Çinko içeren ürününün iyileştirme yönünde çok etkin ve anti bakteriyel etkin maddelerin yer aldığını bilmenizi isteriz. Pek çok testlerden geçen ve bu testlerde çok yüksek oranda yardımcı bir tedavi ürünü olduğunu sizlere kısaca söyleyebiliriz.

Microsilver Plus Duş Jeli

Bu duş jeli normal kullanmış olduğunu duş jellerinden ayıran en belirgin özelliği temizliği derinlemesine yapar ve cildinizde bulunan bakterileri yok eder. Vücutta görünen Mantar, Sedef, Sivilce, Akne gibi rahatsızlıkların tedavisinde yardımcı üründür.

Microsilver Plus Vücut Emulsiyonu

Bu ürün cildinizde oluşan kuruluklara karşı cildinizdeki nem oranını dengeler ve yukarıda saydığımız cilt hastalıklarında da yardımcı ürün olarak kullanılır. Çok olumlu sonuçlar veren Microsilver Plus Vücut Emulsiyonu vücutta oluşan hemen hemen bütün cilt rahatsızlıklarında kullanılabilir. Özellikle Duj Jeli kullanım sonrası çok iyi bir 2. ürün olarak tavsiye edilir. Bu ürünleri alırken zaten set olarak alırsanız hem fiyat konusunda avantajınız olur, hem de bu 2 ürünü beraber kullanırsanız daha etkili sonuca ulaşırsınız.

LR Health & Beauty ürünlerini İNTERNET ÜZERİNDEN SATIN ALAMAZSINIZ YASAKTIR. LR ürünlerinden almak istiyorsanız yetkili bir LR iş ortağından katalog fiyatı ile veya %40 İNDİRİMLİ OLARAK ÜYELİK AVANTAJLARINDAN yararlanabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

ÜYELİK ÜCRETİ VE AYLIK KOTA ZORUNLULUĞU YOK!

LR ürünleri ve LR üyelik ile ilgili avantajları kaçırmayın. Üye olan kişiler LR ürünlerine %40 indirimli sahip oluyor ve %40 kar ile satış yaparak ek gelir elde ediyor. İndirimli ürün alma hakkında bilgi almak için aşağıdaki formu doldurunuz. LR ürünlerini incelemek için LR katalog bağlantımıza bakabilirsiniz.

LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Şehir

KONU



Güzellik Uzm. Est. Sibel Ay

LR ile tanıştıktan sonra hem sosyal bir çevreye hemde güzel bir kazanca sahip oldum. 2015 yılından beridir LR iş ortağı olarak yoluma devam etmekteyim. LR'a üye olmayı düşünüyorsanız üyelik bilgi ve başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp üzerinden de ulaşabilirsiniz. 0532 435 2117 - Güzellik Uzm. Est. Sibel AY LR Facebook Grubu

LR Hakkında Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Resim Yükle (sadece JPEG format ekleyebilirsiniz.)