Menu

LR Microsilver Yüz Kremi Sivilce Sorunu Olanlar!

lr-microsilver-sivilce-akne

Microsilver Plus Yüz Kremi ve Microsilver Plus Yüz Yıkama Kremi ikili setten oluşmaktadır. Bu iki ürünü birden set olarak almanız daha mantıklı çünkü ikisini birden kombine olarak kullanmanız gerekecektir. Önce Yüz Yıkama Kreminden bahsedelim isterseniz. Çünkü cildinizde oluşan sorunları ilk önce kremimiz ile yıkayarak temizliyor ve cildin yağ oranını düşürüyor aynı zamanda temizliyoruz. Bunu yaparken hem cilt yağ oranını dengeliyoruz hem de cildinizi derinlemesine temizliyoruz. Bunları yapınca cildinizde olan Sivilcelere de veda ediyorsunuz. Sivilceleri en iyi Microsilver Yüz Yıkama Kremi ile yok edebilirsiniz. Yüz yıkama kremi görevini burada bitiriyor.

Microsilver-Yuz-SetiMicrosilver Plus Yüz Kremi ise Yüz Yıkama kreminden sonra kullanılır ve bu kremin görevi de Akne olan cildinizi sağlığına kavuşması için işe yarıyor. Akne cilt rahatsızlığı da herkeste farklı nedenlerden dolayı ortaya çıkabilir ve Akne çeşitleri de buna nazaran farklılıklar gösterebilir tedavi esnasında, yani bazı kişilere iyi gelen bu ürün başka bir Akne sorunu olan birine iyi gelmeyebilir baştan bunu bilmenizi isteriz. Akne tedavisi cilt iltihap rahatsızlığına girdiği için tedavi süreci de kısa olmayacaktır.

Akne ilaçları ile tedavinize cevap alamadıysanız eğer LR Microsilver Plus Yüz Bakım Setini ürünlerine bir şans verin derim ben. Akne Tedavisi için en iyi sonucu almak istiyorsanız eğer LR ürünlerini en az 1.5 ay düzenli olarak sabah akşam birer kere kullanmanızı öneririm.

Not: Microsilver Plus Ürünleri 3 Etkin maddeden oluşmaktadır. Saf Gümüş, Çinko Bileşikleri ve Dekspantenol. Ayrıca bu ürünler kesinlikle Paraben ve Boya içermez.

LR Health & Beauty ürünlerini İNTERNET ÜZERİNDEN SATIN ALAMAZSINIZ YASAKTIR. LR ürünlerinden almak istiyorsanız yetkili bir LR iş ortağından katalog fiyatı ile veya %40 İNDİRİMLİ OLARAK ÜYELİK AVANTAJLARINDAN yararlanabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

ÜYELİK ÜCRETİ VE AYLIK KOTA ZORUNLULUĞU YOK!

LR ürünleri ve LR üyelik ile ilgili avantajları kaçırmayın. Üye olan kişiler LR ürünlerine %40 indirimli sahip oluyor ve %40 kar ile satış yaparak ek gelir elde ediyor. İndirimli ürün alma hakkında bilgi almak için aşağıdaki formu doldurunuz. LR ürünlerini incelemek için LR katalog bağlantımıza bakabilirsiniz.

LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Şehir

KONUGüzellik Uzm. Est. Sibel Ay

LR ile tanıştıktan sonra hem sosyal bir çevreye hemde güzel bir kazanca sahip oldum. 2015 yılından beridir LR iş ortağı olarak yoluma devam etmekteyim. LR'a üye olmayı düşünüyorsanız üyelik bilgi ve başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp üzerinden de ulaşabilirsiniz. 0532 435 2117 - Güzellik Uzm. Est. Sibel AY LR Facebook Grubu

6 Yorum var “LR Microsilver Yüz Kremi Sivilce Sorunu Olanlar!

LR Hakkında Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Resim Yükle (sadece JPEG format ekleyebilirsiniz.)