Menu

Master Drink Formula Green ile Stres yok başarı var!

mind-master-zeka-icecegi

Aktif ve enerji dolu bir hayat yaşamak!

Ağustos ayı kataloğunda yer alacak olan bir başka ürünümüzden daha sizlere bahsetmek istiyoruz. Mind Master Brain & Body Performans Drink Yeşil Enerji Formula sloganı ile yola çıkan üründür. Ayrıca sadece bu içeceğin LR’da olduğunu sizlere söylemek istiyoruz. Almanya’da ve bir çok ülkede satışta olan ve bu üründen çok fazla olumlu dönüş alan LR firması sonunda çok beklenen ürününü Ağustos kataloğuna ekledi!

LR ürünleri arasında dikkatleri çekecek olan Mind Master Zeka ve Zihinsel olarak insanlara katkı sağladığını ve insanların bu içecekle hayata pozitif olarak baktığını söyleyen LR firması yaptığı pek çok testler ile bunu kanıtlamıştır. Bir nevi beyinde bakım sağladığını tahmin ettiğimiz ürünümüz ayrıca vücuda sağladığı enerjinin gücünü de hissettirmektedir.

Açıkçası biz Türkiye’de henüz ürünün nasıl ilgi göreceğini bilmiyoruz, fakat anlatılanlar gibi ise açıkçası bu ürün yok satacak gibi görünüyor. Hem bedeni hem zihne iyi gelen bu ürün özellikle sporcuların çok ilgisini çekeceğe benziyor. Şahsen bu ürünü 6 yaşından büyük olan çocuklarıma vermeyi düşünüyorum.

Mind Master Brain & Body Özellikleri:

  • Yorgunluğunuzu size unutturacak.
  • Metabolizmanızı düzene sokacak.
  • Sinir sisteminizi normal seviyede tutacak.
  • Oksidatif sinir hücrelerini koruyacak.
  • İçerdiği B12 vitamini ile metobolizmanıza katkıda bulunur.
  • B12 vitamini sayesinde sinir sisteminizi kontrol altında tutacak.
  • B12 vitamini ile zekanıza katkıda bulunacak.
  • İçerdiği Demir ile bedeninizi ayakta tutacak.
  • E vitamini ile sinir sisteminizi filtreleyecek.

Kullanımı:

Günde 80 ml kullanabilirsiniz, ayrıca zevkinize bağlı olarak su, meyve suyu ile sulandırarak içebilirsiniz. Tavsiye edilen günlük doz aşılmamalıdır. En iyi sonucu yemeklerden sonra içerseniz alırsınız.

LR Health & Beauty ürünlerini İNTERNET ÜZERİNDEN SATIN ALAMAZSINIZ YASAKTIR. LR ürünlerinden almak istiyorsanız yetkili bir LR iş ortağından katalog fiyatı ile veya %40 İNDİRİMLİ OLARAK ÜYELİK AVANTAJLARINDAN yararlanabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

ÜYELİK ÜCRETİ VE AYLIK KOTA ZORUNLULUĞU YOK!

LR ürünleri ve LR üyelik ile ilgili avantajları kaçırmayın. Üye olan kişiler LR ürünlerine %40 indirimli sahip oluyor ve %40 kar ile satış yaparak ek gelir elde ediyor. İndirimli ürün alma hakkında bilgi almak için aşağıdaki formu doldurunuz. LR ürünlerini incelemek için LR katalog bağlantımıza bakabilirsiniz.

LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Şehir

KONUGüzellik Uzm. Est. Sibel Ay

LR ile tanıştıktan sonra hem sosyal bir çevreye hemde güzel bir kazanca sahip oldum. 2015 yılından beridir LR iş ortağı olarak yoluma devam etmekteyim. LR'a üye olmayı düşünüyorsanız üyelik bilgi ve başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp üzerinden de ulaşabilirsiniz. 0532 435 2117 - Güzellik Uzm. Est. Sibel AY LR Facebook Grubu

LR Hakkında Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Resim Yükle (sadece JPEG format ekleyebilirsiniz.)