Menu

LR MSM Vücut Jeli (Eklem Ağrıları, Lekeler)

msm vücut jeli

                                                                                               msm vücut jeli

LR firmasının üretmiş olduğu ”MSM Vücut Jeli” hem eklem ağrılarına, hem de cilt lekelerine iyi gelmektedir. Krem uzun araştırmalar ve deneyler sonucu ortaya çıkmış olup, hiç bir yan etkisi ve zararı yoktur. Kullanımı ise çok kolaydır. Dilerseniz ”MSM Body Jel” ne işe yarıyor bir göz atalım.

MSM Vüvut Jeli Eklem Ağrılarında Kullanımı;

Öncelikle ürünümüzü kısaca bir tanıyalım. Jelimizin ismini veren MSM’in açılımı (metil, sülfonil, metan) MSN hayvanların kıkırdakların’da, ineklerin sütünde özellikle bol miktarda bulunur ve bitkilerden elde edilir. O yüzden MSM eklem yerlerine iyi gelmesine en iyi sebep ise içinde bulunan maddelerin insanların eklem yerlerinde bulunan kıkırdakları onararak ağrılarını yok eder. Ayrıca dokuları da onarıcı özelliğe sahip olduğundan dolayı cilt lekelerine de iyi gelir ve tamamlayıcı özelliği vardır. 

MSM Destek Gıdaları Nelerdir?

MSM kullanan bir kişinin bu ürünü tek başına kullanması yeterli olmayabilir. Bunun yanı sıra sebze ağırlıklı beslenmesi ve özellikle bu sebzeleri pişirmeden çiğ olarak tüketmesi gerekir. Nedir bu sebzeler; Lahana, brokoli, brüksel lahanası bu gıdalar ile birlikte MSM Vücut Jeli tam anlamı ile iyi gelir.

Bu arada bilmeniz gereken bir bilgi daha sizlere belirtmek istiyorum. Bahsettiğimiz MSM Vücut Jeli eklem yerlerindeki ağrılarınızı hemen kesmez, kullandığınız ağrı kesici veya benzeri ilaçlar gibi etki göstermez. Bu jelin kullanım amacı ağrıyı hafifletmek ve düzenli kullanım sonrası rahatlatmaktır.

Msm vücut jeli

                                                                                                    Msm vücut jeli

LR Health & Beauty ürünlerini İNTERNET ÜZERİNDEN SATIN ALAMAZSINIZ YASAKTIR. LR ürünlerinden almak istiyorsanız yetkili bir LR iş ortağından katalog fiyatı ile veya %40 İNDİRİMLİ OLARAK ÜYELİK AVANTAJLARINDAN yararlanabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

ÜYELİK ÜCRETİ VE AYLIK KOTA ZORUNLULUĞU YOK!

LR ürünleri ve LR üyelik ile ilgili avantajları kaçırmayın. Üye olan kişiler LR ürünlerine %40 indirimli sahip oluyor ve %40 kar ile satış yaparak ek gelir elde ediyor. İndirimli ürün alma hakkında bilgi almak için aşağıdaki formu doldurunuz. LR ürünlerini incelemek için LR katalog bağlantımıza bakabilirsiniz.

LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Şehir

KONUGüzellik Uzm. Est. Sibel Ay

LR ile tanıştıktan sonra hem sosyal bir çevreye hemde güzel bir kazanca sahip oldum. 2015 yılından beridir LR iş ortağı olarak yoluma devam etmekteyim. LR'a üye olmayı düşünüyorsanız üyelik bilgi ve başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp üzerinden de ulaşabilirsiniz. 0532 435 2117 - Güzellik Uzm. Est. Sibel AY LR Facebook Grubu

8 Yorum var “LR MSM Vücut Jeli (Eklem Ağrıları, Lekeler)

 • Sivilce lekeleri icin ne kullanilmalı

  • Sivilce lekeleri ve izleri için kullanılması gereken ürünler Microsilver Yıkama Kremi, Aloe Vera MSM Jel Krem, Aloe Vera Peeling Bu 3 ürün düzenli kullanım sonrasında cildiniz eski halini alacaktır. Peeling ölü deriyi atmak ve taze deriyi çıkartmak için kullanılıyor. Geçmiş olsun…

 • Merhabalar ben sivilce izleri için bahsettiginiz bu üç ürünü almayı düşünüyorum. Yardımcı olursaniz sevinirim.

  • Sena hanım merhaba size yardımcı olmak isterim dilerseniz irtibat numaramdan yarın arayın detaylı olarak size hem ürün bilgileri ve kullanımı hakkında bilgileri vereyim, hem de ürünleri indirimli olarak nasıl alabileceğiniz hakkında bilgi vereyim. 0532 435 2117

 • msm ile birlikte lr içecekleri de veriliyor mu?hangisi uygundur?

 • Merhaba, siyah nokta ve sivilceler icin ne kullanabilirim ?

  • Merhaba, Rabia hanım siyah noktalar için Zeitgard 1 Yüz Temizleme Seti öneriyorum, Sivilceler için de Microsilver Plus Yüz Bakım Seti öneriyorum.

   Not: Önce aktif sivilcelerinizden tamamen kurtulun ve ardından siyah noktalarınız için uygulamaya geçiniz.

LR Hakkında Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Resim Yükle (sadece JPEG format ekleyebilirsiniz.)