Menu

LR Müşteri Memnuniyeti Gibisi Yok!

lr-musteri-memnuniyeti-2

LR ürünü kullanan biri ile tanıştım web sitemin aracılığı ile ve sırf LR ürünlerinden çok memnun olduğunu benim ile paylaşmak için benim ile tanışmak istedi ve özellikle LR Aloe Vera Diş Macunu kullandığını ve çok memnun kaldığını benim ile paylaştı. Kendisi kanser hastası ve kemoterapi gördüğü için her ürünü rahatlıkla kullanamıyor sanırım, yada her ürün ona iyi gelmiyor. Ayrıca kendisinden aldığım pozitif enerji ile kanseri yeneceğini düşünüyorum. Pozitif insanlar her zaman kazanan taraf olmuştur bu dünyada.

Geçmiş olsun diyorum kendisine ve LR sayesinde bir dost daha kazandım, bu işin güzel tarafı da hem çevrende çok kişi ile tanışarak yeni dünyalara yer açıyorsun, hemde para kazanarak işin keyfini çıkartıyorsun:) Buyurun LR üyesi olmak isteyenler sizleri de bekleriz. Aşağıda yer alan üyelik başvuru ve bilgi formunu doldurarak başlayabilirsiniz:)

 

LR Health & Beauty ürünlerini İNTERNET ÜZERİNDEN SATIN ALAMAZSINIZ YASAKTIR. LR ürünlerinden almak istiyorsanız yetkili bir LR iş ortağından katalog fiyatı ile veya %40 İNDİRİMLİ OLARAK ÜYELİK AVANTAJLARINDAN yararlanabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

ÜYELİK ÜCRETİ VE AYLIK KOTA ZORUNLULUĞU YOK!

LR ürünleri ve LR üyelik ile ilgili avantajları kaçırmayın. Üye olan kişiler LR ürünlerine %40 indirimli sahip oluyor ve %40 kar ile satış yaparak ek gelir elde ediyor. İndirimli ürün alma hakkında bilgi almak için aşağıdaki formu doldurunuz. LR ürünlerini incelemek için LR katalog bağlantımıza bakabilirsiniz.

LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Şehir

KONUGüzellik Uzm. Est. Sibel Ay

LR ile tanıştıktan sonra hem sosyal bir çevreye hemde güzel bir kazanca sahip oldum. 2015 yılından beridir LR iş ortağı olarak yoluma devam etmekteyim. LR'a üye olmayı düşünüyorsanız üyelik bilgi ve başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp üzerinden de ulaşabilirsiniz. 0532 435 2117 - Güzellik Uzm. Est. Sibel AY LR Facebook Grubu

2 Yorum var “LR Müşteri Memnuniyeti Gibisi Yok!

  • Merhaba Sibel Hanim Kemoterapi goren hastaya kanseri yenmesi için onerebilecegimiz ürün var mı?

LR Hakkında Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Resim Yükle (sadece JPEG format ekleyebilirsiniz.)