Menu

LR Ocak İndirim Kataloğu – 2017

LR Ocak 2017 İndirim Kataloğu Yayınlandı!

Koca bir yılı daha geride bıraktık ve 2017 yılına merhaba dememiz ile birlikte LR Ocak ayı indirim kataloğunu da bizlere sunmuş bulunmaktadır. İndirim kataloğunda yer alan bir birinden değerli ürünler yine göze çarpıyor. Ayrıca LR Ocak Kataloğu ile çok daha kazançlı ve bol satış yapacağımız bir ay bizleri bekliyor. Bu güzel ürünleri dilerseniz beraber inceleyelim. Ayrıca yeni yayınlanan LR Katalog 2017 sayısına da sitemiz üzerinden göz atmayı unutmayın. Aşağıda sizlere LR Katalog 2017 bağlantısından sunuyorum.

LR üyesi olarak ürünleri daha da indirimli alabilirsiniz! LR Üyelik ve Bilgi Başvurusu!

Bu arada, LR 2017 Kataloğu Ürün ve Fiyatları İncelemek İçin Burayı Tıklayınız!

LR Health & Beauty ürünlerini İNTERNET ÜZERİNDEN SATIN ALAMAZSINIZ YASAKTIR. LR ürünlerinden almak istiyorsanız yetkili bir LR iş ortağından katalog fiyatı ile veya %40 İNDİRİMLİ OLARAK ÜYELİK AVANTAJLARINDAN yararlanabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

ÜYELİK ÜCRETİ VE AYLIK KOTA ZORUNLULUĞU YOK!

LR ürünleri ve LR üyelik ile ilgili avantajları kaçırmayın. Üye olan kişiler LR ürünlerine %40 indirimli sahip oluyor ve %40 kar ile satış yaparak ek gelir elde ediyor. İndirimli ürün alma hakkında bilgi almak için aşağıdaki formu doldurunuz. LR ürünlerini incelemek için LR katalog bağlantımıza bakabilirsiniz.

LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Şehir

KONUGüzellik Uzm. Est. Sibel Ay

LR ile tanıştıktan sonra hem sosyal bir çevreye hemde güzel bir kazanca sahip oldum. 2015 yılından beridir LR iş ortağı olarak yoluma devam etmekteyim. LR'a üye olmayı düşünüyorsanız üyelik bilgi ve başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp üzerinden de ulaşabilirsiniz. 0532 435 2117 - Güzellik Uzm. Est. Sibel AY LR Facebook Grubu

LR Hakkında Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Resim Yükle (sadece JPEG format ekleyebilirsiniz.)