Menu

LR Probalance Gıda Takviyesi

LR Probalance

LR Probalance

LR’ın zayıflamak isteyenlere veya kilo almak isteyenlere yönelik bir ürünü mevcut. Bu ürün sizi dengede tutacak ve sizin eksiğinizi tamamlayarak vücudunuzun istediğini verecektir. Ayrıca ”Probalance” en önemli özelliği bir ilaç değildir. İlaç değil gıda takviyesidir. Burada altını çizmek gerekiyor çünkü LR’ın Probalance ürününü piyasadaki ilaçlar ile karıştırılmaması hatta karşılaştırılmaması lazım. Probalance gıda takviyesi haplar ne işe yarıyor? kısaca gözden geçirelim.

Probalance ve Aloe Vera Jel İçecekleri Zayıflama İçin mi?

Normalde LR’ın zayıflama ile ilgili bir ürünü yoktur. Fakat Probalance gıda takviyesi hapı ve Aloe Vera içecekleri beraberinde kullanıldığında çok dengeli bir yaşamınız olur ve bu ürünler sizin vücudunuza yani kendinize koçluk edecek ve size zinde bir hayat sunacaktır. Kendinizi bu içecekler ve takviyeler ile çok iyi hissedeceğinizi söylemek istiyoruz. Bu ürünleri kullanan kullanıcılarımız çok olumlu yorumlarda ve görüşlerde bulundular. Bunu internet üzerinden araştırarak görebilirsiniz. Bu arada LR Aloe Vera Jel İçecek ile ilgili yazımızı da detaylı olarak incelemek isterseniz sitemizden takip edebilirsiniz.

LR Probalance Gıda Takviye Hapını Nasıl Kullanacağınız Videodan İzleyebilirsiniz.

LR Health & Beauty ürünlerini İNTERNET ÜZERİNDEN SATIN ALAMAZSINIZ YASAKTIR. LR ürünlerinden almak istiyorsanız yetkili bir LR iş ortağından katalog fiyatı ile veya %40 İNDİRİMLİ OLARAK ÜYELİK AVANTAJLARINDAN yararlanabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

ÜYELİK ÜCRETİ VE AYLIK KOTA ZORUNLULUĞU YOK!

LR ürünleri ve LR üyelik ile ilgili avantajları kaçırmayın. Üye olan kişiler LR ürünlerine %40 indirimli sahip oluyor ve %40 kar ile satış yaparak ek gelir elde ediyor. İndirimli ürün alma hakkında bilgi almak için aşağıdaki formu doldurunuz. LR ürünlerini incelemek için LR katalog bağlantımıza bakabilirsiniz.

LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Şehir

KONUGüzellik Uzm. Est. Sibel Ay

LR ile tanıştıktan sonra hem sosyal bir çevreye hemde güzel bir kazanca sahip oldum. 2015 yılından beridir LR iş ortağı olarak yoluma devam etmekteyim. LR'a üye olmayı düşünüyorsanız üyelik bilgi ve başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp üzerinden de ulaşabilirsiniz. 0532 435 2117 - Güzellik Uzm. Est. Sibel AY LR Facebook Grubu

2 Yorum var “LR Probalance Gıda Takviyesi

  • Merhaba Sibel hanım..Peki kilo almak için’de Aloe Vera jeli kullanacakmiyiz? Ve günde kaç tane tablet içilir?

    • Nazira hanım merhaba, Kilo almak için LR’da ürün yoktur sadece ideal kilonuzu koruyan ve ideal kilonuza gelmeye yardımcı olan Probalance ürünü vardır.

      Kullanımı: Günde 3 defa 4 tablet şeklinde olmalı.

LR Hakkında Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Resim Yükle (sadece JPEG format ekleyebilirsiniz.)