Menu

LR Propolis Krem Özellikleri

LR-Aloe-Vera-Propolis-Krem

LR Propolis Krem hakkında bilgisi olmayan pek çok kullanıcının olduğunu tahmin ediyoruz ve LR ürünlerihakkında zaman buldukça sizlere detaylı olarak ne görev gördüklerini ve ne işe yaradıkları hakkında detaylı bilgileri vermeye çalışacağız. Propolis krem LR’da en çok satan ve alan kişilerinde bu kremden çok memnun kaldıklarını da görmekteyiz. Sitemize de yapılan yorumlarda Propolis krem hakkında çok olumlu yorumlar yapıldığını da incelerseniz görürsünüz. Öncelikle Propolis Nedir onu öğrenelim. Propolis bal arılarının bitkilerden topladığı değişik bitkileri kovanlarına getirirler ve bu kovanı dış etkenlerden ve micro organizmalardan korumak için kovanı Propolis ile kaplarlar.

propolis

Arıların değişik bitkilerden topladıkları tomurcuklar ve yaprak bitkilerinden elde edilen reçinemsi bir madde olan Propolis aynı zamanda kara ağaç ve kozalaklı ağaçlardan elde edilir. Her derde şifa olan Propolis LR’ın değerli elleri ile diğer bileşen karışımları ile çok daha iyileştirilmiş bir krem haline getirilir.

LR Health & Beauty ürünlerini İNTERNET ÜZERİNDEN SATIN ALAMAZSINIZ YASAKTIR. LR ürünlerinden almak istiyorsanız yetkili bir LR iş ortağından katalog fiyatı ile veya %40 İNDİRİMLİ OLARAK ÜYELİK AVANTAJLARINDAN yararlanabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

ÜYELİK ÜCRETİ VE AYLIK KOTA ZORUNLULUĞU YOK!

LR ürünleri ve LR üyelik ile ilgili avantajları kaçırmayın. Üye olan kişiler LR ürünlerine %40 indirimli sahip oluyor ve %40 kar ile satış yaparak ek gelir elde ediyor. İndirimli ürün alma hakkında bilgi almak için aşağıdaki formu doldurunuz. LR ürünlerini incelemek için LR katalog bağlantımıza bakabilirsiniz.

LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Şehir

KONUGüzellik Uzm. Est. Sibel Ay

LR ile tanıştıktan sonra hem sosyal bir çevreye hemde güzel bir kazanca sahip oldum. 2015 yılından beridir LR iş ortağı olarak yoluma devam etmekteyim. LR'a üye olmayı düşünüyorsanız üyelik bilgi ve başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp üzerinden de ulaşabilirsiniz. 0532 435 2117 - Güzellik Uzm. Est. Sibel AY LR Facebook Grubu

2 Yorum var “LR Propolis Krem Özellikleri

LR Hakkında Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Resim Yükle (sadece JPEG format ekleyebilirsiniz.)