Menu

LR Saat Hediye Ediyor!

LR Saatleri

LR Saatleri

LR firması biliyorsunuz ki, bir çok konuda iş ortaklarına çok avantajlar sağlamaktadır. Bunlardan birisi de LR’ın kendi ürettirdiği ve çok değerli kol saatleridir. İçerisinde kendi markasına ait harflerin bulunduğu ve göze çok güzel görünen bu saatleri ilk etapta kazanabilirsiniz. Bunu başarmak ise LR iş ortağı üyelerinin ilk hedefidir. Pw sistemi ile işleyen bu hediye sistemini kazanmak için ne yapmak gerekiyor peki? Aşağıda bu sorunuzun cevabını sizlere vereceğiz.

LR Saat Hediyesini Nasıl Kazanırım?

Öncelikle LR Saatlerinden birini kazanabilmeniz için LR iş ortağı olmalısınız ve ilk hediye hedefi olan kol saati için 2.000 pw kazanmanız lazım. Peki 2.000 pw nasıl kazanılır? 2.000 pw demek 2.500 TL’lik pirim demektir. 2.500 TL’lik pirim yaparsanız eğer sizde bu hediyeyi kazanmaya hak kazanıyorsunuz. Unutmayın ki, LR bir network firmasıdır ve tek başınıza bu kadar pw yapamazsınız. Yeni iş ortaklarının ilk yapmaları gereken işin hemen potansiyeli olan bir iş ortağı yapmaktır. Ne kadar çok iş yapacak kişiyi üye yaparsanız o kadar çabuk hediyelerinize ulaşırsınız.

LR Health & Beauty ürünlerini İNTERNET ÜZERİNDEN SATIN ALAMAZSINIZ YASAKTIR. LR ürünlerinden almak istiyorsanız yetkili bir LR iş ortağından katalog fiyatı ile veya %40 İNDİRİMLİ OLARAK ÜYELİK AVANTAJLARINDAN yararlanabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

ÜYELİK ÜCRETİ VE AYLIK KOTA ZORUNLULUĞU YOK!

LR ürünleri ve LR üyelik ile ilgili avantajları kaçırmayın. Üye olan kişiler LR ürünlerine %40 indirimli sahip oluyor ve %40 kar ile satış yaparak ek gelir elde ediyor. İndirimli ürün alma hakkında bilgi almak için aşağıdaki formu doldurunuz. LR ürünlerini incelemek için LR katalog bağlantımıza bakabilirsiniz.

LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Şehir

KONUGüzellik Uzm. Est. Sibel Ay

LR ile tanıştıktan sonra hem sosyal bir çevreye hemde güzel bir kazanca sahip oldum. 2015 yılından beridir LR iş ortağı olarak yoluma devam etmekteyim. LR'a üye olmayı düşünüyorsanız üyelik bilgi ve başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp üzerinden de ulaşabilirsiniz. 0532 435 2117 - Güzellik Uzm. Est. Sibel AY LR Facebook Grubu

LR Hakkında Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Resim Yükle (sadece JPEG format ekleyebilirsiniz.)