Menu

LR Starları Şarkısı ”Olur” Güleryüz Team Sunar!

LR Olur Şarkısı Klip

Güleryüz Team bomba gibi bir klibi LR ailesine hediye ediyor. Klipte yer alan diğer liderlerde Güleryüz Team’ın Starları diyebiliriz. Bunların içinde bir birinden değerli liderler yer almakta ve Selcan Güleryüz’ün öncülüğünde başarılı bir şekilde çekilen klipte çok güzel kareleri de bizlere sunmuş oldu.

Ayrıca şarkı sözlerinde dikkat ettiyseniz LR yönetiminde yer alan Özhan bey’e mizahi bir mesaj yer alması da çok eğlenceli olmuş. Bu çekilen klibin mizahi tarafı da LR’da ne kadar eğlenceli ve kaliteli zamanların geçirildiğini de bizlere gösteriyor. Uzun zaman ayrılmış ve çok emek gösterilmiş bir klip kesinlikle izlemenizi tavsiye ederim.

Açıkçası klip çok başarılı olmuş ve herkes şarkının ve klibin hakkını fazlası ile vermiş. Emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz. Ayrıca LR Starlar adı ile çekilen klipte şarkının adı ”Olur” olarak LR Türkiye’nin ilk şarkısı olarak ta hafızalarda kalacağını eklemek istiyorum.

LR Şarkısı Olur Klibi

LR Health & Beauty ürünlerini İNTERNET ÜZERİNDEN SATIN ALAMAZSINIZ YASAKTIR. LR ürünlerinden almak istiyorsanız yetkili bir LR iş ortağından katalog fiyatı ile veya %40 İNDİRİMLİ OLARAK ÜYELİK AVANTAJLARINDAN yararlanabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

ÜYELİK ÜCRETİ VE AYLIK KOTA ZORUNLULUĞU YOK!

LR ürünleri ve LR üyelik ile ilgili avantajları kaçırmayın. Üye olan kişiler LR ürünlerine %40 indirimli sahip oluyor ve %40 kar ile satış yaparak ek gelir elde ediyor. İndirimli ürün alma hakkında bilgi almak için aşağıdaki formu doldurunuz. LR ürünlerini incelemek için LR katalog bağlantımıza bakabilirsiniz.

LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Şehir

KONUGüzellik Uzm. Est. Sibel Ay

LR ile tanıştıktan sonra hem sosyal bir çevreye hemde güzel bir kazanca sahip oldum. 2015 yılından beridir LR iş ortağı olarak yoluma devam etmekteyim. LR'a üye olmayı düşünüyorsanız üyelik bilgi ve başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp üzerinden de ulaşabilirsiniz. 0532 435 2117 - Güzellik Uzm. Est. Sibel AY LR Facebook Grubu

LR Hakkında Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Resim Yükle (sadece JPEG format ekleyebilirsiniz.)