Menu

LR Süper Omega 3 Activ

LR-Super-Omega-3-Activ

Avrupa’da satışta olan ve yakında Türkiye LR’da da görmeyi istediğimiz Süper Omega 3 Activ ürününü sizlere tanıtmak istiyoruz. Öncelikle bu ürünün Türkiye’de çok faydalı olacağını düşünüyoruz. Özellikle bebeklerin ve çocukların gelişme çağında kullanılan bu bol vitaminli Omega kaynağı ürünü çok seveceksiniz. Adından da anlaşıldığı gibi Süper Omega bol vitaminli bir üründür.

Ayrıca içerdiği EPA ve DHA vitaminleri içermektedir. Omega 3 adını veren özellik ise sadece 1 çeşit balıktan değil 3 ayrı çeşit balıktan elde edilmektedir. 1- Uskumru, 2- Ton Balığı, 3- Sardalya bu 3 balığın yağları ile multi vitamin kaynağı olduğunu da tahmin edebilirsiniz.

Çocuklar daha anne karnındayken bile Omega 3 Balık yağına ihtiyaçları oluyor. Ayrıca yaşlı insanlarında ihtiyaç duyduğu Omega 3 yağ asitleri Koroner kalp riskini azaltıyor. Kanı incelterek felç riskini düşürüyor. Ayrıca hafıza konusunda da çok destekleyici özelliği vardır.

İhtiyacı olan herkesin rahatlıkla kullanabileceği bir üründür. Faydaları da saymakla bitmez diyebiliriz. Ürünümüz henüz Türkiye’de satışta değil fakat ürün ile ilgili ciddi ilgi olduğunu da söyleyebiliriz.

Takviye ürünler:

Ayrıca bu ürün ile birlikte kullanabileceğiniz Aloe Vera Sivera İçecek (ısırgan) ile destekleyebilirsiniz.

LR Süper Omega 3 Activ Faydaları:

  • Beyni geliştiriyor.
  • Görmeyi güçlendiriyor.
  • Felç riskini düşürüyor.
  • Kalp krizini engelliyor.
  • Ritim bozukluklarını azaltıyor.
  • Belleği destekliyor.
  • Kilo verdiriyor.

 

LR Health & Beauty ürünlerini İNTERNET ÜZERİNDEN SATIN ALAMAZSINIZ YASAKTIR. LR ürünlerinden almak istiyorsanız yetkili bir LR iş ortağından katalog fiyatı ile veya %40 İNDİRİMLİ OLARAK ÜYELİK AVANTAJLARINDAN yararlanabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

ÜYELİK ÜCRETİ VE AYLIK KOTA ZORUNLULUĞU YOK!

LR ürünleri ve LR üyelik ile ilgili avantajları kaçırmayın. Üye olan kişiler LR ürünlerine %40 indirimli sahip oluyor ve %40 kar ile satış yaparak ek gelir elde ediyor. İndirimli ürün alma hakkında bilgi almak için aşağıdaki formu doldurunuz. LR ürünlerini incelemek için LR katalog bağlantımıza bakabilirsiniz.

LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Şehir

KONUGüzellik Uzm. Est. Sibel Ay

LR ile tanıştıktan sonra hem sosyal bir çevreye hemde güzel bir kazanca sahip oldum. 2015 yılından beridir LR iş ortağı olarak yoluma devam etmekteyim. LR'a üye olmayı düşünüyorsanız üyelik bilgi ve başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp üzerinden de ulaşabilirsiniz. 0532 435 2117 - Güzellik Uzm. Est. Sibel AY LR Facebook Grubu

LR Hakkında Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Resim Yükle (sadece JPEG format ekleyebilirsiniz.)