Menu

LR Temmuz Kataloğuna Yeni Ürünler Ekliyor!

LR-Temmuz-Katalogu

LR Temmuz Katalog ürünlerine yeni ürünler ekleniyor ve Temmuz kataloğunda artık Avrupa ülkelerinde olan ama Türkiye’de olmayan pek çok ürün Türkiye kataloglarında da yerini alacak. Gelecek olan ürünler ile ilgili sizlere elimden geldiğince bilgi vermeye çalışacağım.

LR 28 Days Body Mission Set

Bu ürün Temmuz ayında gelmiyor fakat gelmesini istediğimiz ürünlerden birisidir. Özellikle bayanların ilgisini çekecek olan LR 28 Günde Zayıflama Diyeti program paketi olacaktır.

Ben bile şahsen bu ürünü almayı düşünüyorum çünkü, yurt dışında yaşayan arkadaşlarım var ve bu ürünü öve öve bitiremediler. Şahsen bu ürünü bizzat kendim kullanacağım ve sonucu da sizler ile sitem üzerinden paylaşacağım.

Ayrıca ürün hakkında analizlerimi de detaylı olarak sizler ile paylaşacağım ki, sizler de bilgi sahibi olun. Adından da anlaşıldığı gibi 28 günde zayıflatıyor bu zayıflama paketi ve bu programa uyanların gerçekten zayıfladığını bizzat gördüm.

Gelelim diğer ürünlere, evet sadece LR 28 Days Body Mission Set gelmeyecek tabi ki, bunun yanında gıda takviye ürünleri gelecek ve bu ürünler de gerçekten spor yapanlar için bire bir ürünlerdir. Ayrıca zihin güçlendirme için de ürün var ve o üründe gerçekten çok ilginç onu da sizlere aşağıda paylaşacağım. Şimdi diğer ürünümüzden bahsedelim hemen aşağıya alalım sizi..

Süper Omega 3 Activ

Bu ürün Temmuz kataloğunda yerini almayacak şimdilik bu ürünü de bekleyeceğiz. Faydalı olduğunu tahmin ediyorsunuzdur, çocuklarınızın beyin gelişimi için önemli bir takviyedir. 3 çeşit balıktan oluşan yağdır ki, biliyorsunuz balık yağının faydaları gelişen çocuk için çok etkili ve bu ürünü çocuklarınızın beyin gelişmesinde yardımcı olarak verebilirsiniz. Süper Omega 3 Activ ürününü yakında Türkiye kataloğunda yerini alacağını tahmin ediyoruz ve detayları da o zaman göreceğiz. Kullanımı fiyatı ve dahası hakkında bilgileri sitemizden sizlere aktaracağız takipte kalınız. Bir sonraki üründen de bahsedeceğiz aşağı lütfen…

LR Woman PhytoActiv

Evet bu ürün de orta yaş bayanların adeta kurtarıcısı olacak bir ürün gerçekten 40 yaş sonrası yaşanan Menopoz dönemi bir bayan için çok sıkıntılı bir dönemdir. Strese bağlı olarak daha pek çok yan etkisi olan Menopoz dönemini rahat bir şekilde atlatmak isteyen bayanlar için çok yardımcı bir üründür. LR Woman Phyto Activ ürünü de çok ilgi gören ürünlerden fakat bu üründe daha sonra geleceğini tahmin ettiğimiz ve sabırsızlık ile beklediğimiz ürünler arasında ve LR Woman Phyto Activ ile ilgili kullanım detayları ve kullanım dozu hakkında detayları yine sizlere ilerleyen günlerde sitemiz üzerinden detayları paylaşacağım. Bu üründe favori ürünler arasında olacağını tahmin ediyorum.

LR Mind Master

Yukarıda kısa bahsetmiş olduğum ürünlerden birisi de LR Mind Master bu ürün de zeka gelişimine yardımcı bir ürün ve zihinsel olarak insanlara katkısı olan bir üründür. Metobolizmayı düzene sokan, yorgunluk hissinizi azaltan, zeka gelişiminize yardımcı olan, sinir sisteminizi normal seviyede tutmaya yardımcı olan, sinir hücrelerinin korunmasında yardımı olan bu ürün gerçekten çok ender ve kaliteli ürünler arasında yerini alacaktır. Temmuz kataloğunda giren ürünlerin hepsi bir birinden değerli ve LR iş ortakları eminim bu ürünlerin gelmesini dört göz ile bekliyorlardı. Yurt dışında yaşayan ve LR işi yapan gurbetçi vatandaşlarımızın da bu duruma çok sevineceğini tahmin ediyorum.

Genel olarak gelecek ürünler arasında duyumlarını aldığım ürünler bunlar ama daha çok ürün olacaktır bilginiz olsun. Ben Temmuz kataloğu daha çıkmadan önce sizlere duyurmak istedim. Eminim çok daha kaliteli ve faydalı ürün Temmuz kataloğumuzda yerini alacak ve ben sizlere bu bilgilerden devamlı olarak bilgi aktaracağım. Ürünler ile ilgili sorularınızı da lütfen yorum alanımız olan LR Kullanıcı Yorumları kısmından bana sorabilirsiniz.

Temmuz’da Gelecek Olan Bütün Yeni Ürünler LR Ailesine Hayırlı Olsun…

LR Health & Beauty ürünlerini İNTERNET ÜZERİNDEN SATIN ALAMAZSINIZ YASAKTIR. LR ürünlerinden almak istiyorsanız yetkili bir LR iş ortağından katalog fiyatı ile veya %40 İNDİRİMLİ OLARAK ÜYELİK AVANTAJLARINDAN yararlanabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

ÜYELİK ÜCRETİ VE AYLIK KOTA ZORUNLULUĞU YOK!

LR ürünleri ve LR üyelik ile ilgili avantajları kaçırmayın. Üye olan kişiler LR ürünlerine %40 indirimli sahip oluyor ve %40 kar ile satış yaparak ek gelir elde ediyor. İndirimli ürün alma hakkında bilgi almak için aşağıdaki formu doldurunuz. LR ürünlerini incelemek için LR katalog bağlantımıza bakabilirsiniz.

LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Şehir

KONUGüzellik Uzm. Est. Sibel Ay

LR ile tanıştıktan sonra hem sosyal bir çevreye hemde güzel bir kazanca sahip oldum. 2015 yılından beridir LR iş ortağı olarak yoluma devam etmekteyim. LR'a üye olmayı düşünüyorsanız üyelik bilgi ve başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp üzerinden de ulaşabilirsiniz. 0532 435 2117 - Güzellik Uzm. Est. Sibel AY LR Facebook Grubu

2 Yorum var “LR Temmuz Kataloğuna Yeni Ürünler Ekliyor!

LR Hakkında Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Resim Yükle (sadece JPEG format ekleyebilirsiniz.)