Menu

LR Toplantılarına Mutlaka Katılın!

toplantı-2

Değerli LR iş ortakları sizlere bu yazımda LR ekibinizin düzenlediği haftalık veya 15 günde bir yapılan toplantılara katılmanın faydaları hakkında değineceğim konulara yer vereceğim. Ekip liderlerinin düzenlediği ve toplantılarda genellikle iş geliştirme hakkında ve LR’a nasıl üye toplanır? LR’a yeni üye yaparken kişiye nasıl yaklaşılmalı? gibi bir çok önemli hususlara değinilmektedir.

Öncelikle toplantılara katılamayıp bir çok bahaneyi öne süren LR üyelerinin çok şey kaçırdıklarını ve bu toplantıların çok büyük önem taşıdığını bilmelerini isterim. LR’ı iş olarak yapmak isteyen birisi eğer ciddi olarak sağlam adımlar ile yürümek istiyor ise bu işi ciddiye aldığını toplantılara katılarak önce kendine ispatlamalıdır.

LR Toplantısı Neden Önemli?

Emin olun toplantıların hemen hemen hepsine katıldım ve çok büyük faydasını gördüm. Özellikle bizim semtte bulunan ve liderim olan Dilek Büyükköstenceli katılımı ile bize yaşadığı tecrübeleri hakkında yapmış olduğu konuşmalarından çoğu şeyi öğrendiğimi ve kendisinin de vermiş olduğu tecrübe ile çok daha başarılı bir yol izlediğimi söyleyebilirim. Bizde genelde cuma günleri ortak bir mekanda toplantılar düzenleniyor ve sunumu yapan kişi seçiliyor ve anlattıklarını kendi yaptıklarımız ile kıyaslıyor ve eksiklerimizi bu sayede tamamlıyoruz.

Toplantıya çok büyük bir mazeretiniz olmadığı sürece kesinlikle katılın ve LR’ı gerçekten bir iş olarak yaptığınızın farkına varın. Bazıları LR’a sadece yan gelir veya ek kazanç olarak bakıyor, bence bu yanlış bir yaklaşım bana göre LR’a tam bir iş gözü ile bakılmalı ve tam zamanlı LR odaklı çalışıldığında ortaya çok güzel sonuçlar çıkıyor ve kazanmaya başladığınızı da yavaş yavaş anlamaya başlıyorsunuz.

Bu arada WhatsApp gruplarını da takip etmenizi öneririm çok faydalı bilgiler yer alıyor ev güncel indirimleri de üyeler genelde oradan paylaşarak sizleri bilgilendiriyor. Ayrıca bilemediğiniz ve aklınıza takılan tüm soruları da toplantılarda veya WhatsApp gruplarında sorabilirsiniz.

Unutmayın ki, LR’ı ciddiye alırsanız o sizi fazlası ile mutlu edecektir…

LR Health & Beauty ürünlerini İNTERNET ÜZERİNDEN SATIN ALAMAZSINIZ YASAKTIR. LR ürünlerinden almak istiyorsanız yetkili bir LR iş ortağından katalog fiyatı ile veya %40 İNDİRİMLİ OLARAK ÜYELİK AVANTAJLARINDAN yararlanabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

ÜYELİK ÜCRETİ VE AYLIK KOTA ZORUNLULUĞU YOK!

LR ürünleri ve LR üyelik ile ilgili avantajları kaçırmayın. Üye olan kişiler LR ürünlerine %40 indirimli sahip oluyor ve %40 kar ile satış yaparak ek gelir elde ediyor. İndirimli ürün alma hakkında bilgi almak için aşağıdaki formu doldurunuz. LR ürünlerini incelemek için LR katalog bağlantımıza bakabilirsiniz.

LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Şehir

KONUGüzellik Uzm. Est. Sibel Ay

LR ile tanıştıktan sonra hem sosyal bir çevreye hemde güzel bir kazanca sahip oldum. 2015 yılından beridir LR iş ortağı olarak yoluma devam etmekteyim. LR'a üye olmayı düşünüyorsanız üyelik bilgi ve başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp üzerinden de ulaşabilirsiniz. 0532 435 2117 - Güzellik Uzm. Est. Sibel AY LR Facebook Grubu

LR Hakkında Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Resim Yükle (sadece JPEG format ekleyebilirsiniz.)