Menu

LR Ürün Kılavuzu Uygulaması Artık Ücretsiz!

LR-Urun-Kilavuzu2Evet değerli LR iş ortakları sizler için hazırlanan LR Ürün Kılavuzu uygulamamız 10/08/2016 tarihi itibari ile ücretsiz olarak Android ve App Store marketleri üzerinden indirebilirsiniz. Her yönü ile dikkatleri üzerine çeken ve çok büyük bir beğeni alan uygulamamızı ücretsiz olarak indirdikten sonra sizden ricamız uygulamamıza puan ve yorum vermenizdir. Bu kadar emeğe karşılık bu kadarını çok görmeyeceğinizi düşünüyoruz:) Ayrıca LR Ürün Kılavuzu uygulamamız sürekli güncel olacaktır ve zaman zaman yeni içerikler de eklenerek uygulamamızı tam anlamı ile kullanabileceksiniz. Ayrıca uygulamamıza getirdiğimiz yenilikler hakkında da anlık bildirimleri alabileceksiniz ve LR hakkında duyuruları da yine sizlere uygulamamız aracılığı ile duyuracağız.

LR Ürün Kılavuzu uygulamamıza çok olumlu yorumlar alıyoruz, ayrıca yeni eklenen LR aylık indirim kataloğunu da eklememiz LR iş ortaklarını sevindirdiğini düşünüyoruz. Aylık indirim katalogları her ay düzenli olarak güncellenecek ve sizlerin işinizi daha kolay ve verimli hale getirmenizi sağlayacaktır. Yanı güncel olarak LR’ın 2016 yılı kataloğu da yine uygulama hizmetinde yer alan bir başka modüldür. Bu sayede kataloğu elinizde dolaştırmadan sunum yaparken direk Akıllı Telefon üzerinden göstermek istediğiniz ürünü gösterebilirsiniz.

Bu tür yenilikler devamlı olarak kontrol edilip uygulamaya entegre edilecek ve uygulama üzerinde sürekli olarak iyileştirilme yapılacaktır. LR Ürün Kılavuzu sayesinde işinizde zorlanmayacak ve ürün tanıtımı veya üye oluşturma yaparken çok rahat edeceksiniz. Dediğimiz gibi sizlerden sadece uygulamamız hakkında görüşlerinizi yorum yaparak bizler ile paylaşmanız ve puan vermenizi rica ediyoruz.

LR-Urun-Kilavuzu

LR Ürün Kılavuzu Uygulaması Neden Ücretsiz Oldu?

Ücretsiz olmasının nedeni tüm LR ailesinin bu özellikten faydalanmasını sağlamak ve LR’da başarınıza yardımcı olmaktır. Unutmamak lazım ki, LR tek bir çatı ve bu çatı altında rekabet, art niyet güdülmez. Benim kendi ekibimin hepsinde bu uygulama var ve bu uygulama sayesinde işlerinin çok kolaylaştığını ve verimli bir döneme geçtiklerini benimle paylaşmaktadırlar. Bu durumda gerçekten böyle bir etki bıraktıysak eğer ne mutlu bana ve ekibime:)

Sizler de bu uygulamanın ücretsiz olduğunu ekibiniz, arkadaşınız, dostunuz ile paylaşabilirsiniz. 

LR Ürün Kılavuzu Uygulamasını App Sptore ve Google Play üzerinden yükleyebilirsiniz.
İOS, Apple için
Android için

Güzellik Uzm. Est. Sibel Ay LR Ekibi…

LR Health & Beauty ürünlerini İNTERNET ÜZERİNDEN SATIN ALAMAZSINIZ YASAKTIR. LR ürünlerinden almak istiyorsanız yetkili bir LR iş ortağından katalog fiyatı ile veya %40 İNDİRİMLİ OLARAK ÜYELİK AVANTAJLARINDAN yararlanabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

ÜYELİK ÜCRETİ VE AYLIK KOTA ZORUNLULUĞU YOK!

LR ürünleri ve LR üyelik ile ilgili avantajları kaçırmayın. Üye olan kişiler LR ürünlerine %40 indirimli sahip oluyor ve %40 kar ile satış yaparak ek gelir elde ediyor. İndirimli ürün alma hakkında bilgi almak için aşağıdaki formu doldurunuz. LR ürünlerini incelemek için LR katalog bağlantımıza bakabilirsiniz.

LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Şehir

KONUGüzellik Uzm. Est. Sibel Ay

LR ile tanıştıktan sonra hem sosyal bir çevreye hemde güzel bir kazanca sahip oldum. 2015 yılından beridir LR iş ortağı olarak yoluma devam etmekteyim. LR'a üye olmayı düşünüyorsanız üyelik bilgi ve başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp üzerinden de ulaşabilirsiniz. 0532 435 2117 - Güzellik Uzm. Est. Sibel AY LR Facebook Grubu

LR Hakkında Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Resim Yükle (sadece JPEG format ekleyebilirsiniz.)