Menu

LR Ürün Rehberi – 2016

LR Ürün Rehberi – Kitapçığı

LR Ürün Rehberi yayınlanmış olup, içeriğinde ise LR ürünleri ile ilgili çok detaylı bilgilerin yer aldığı bu kitapçığı LR iş ortaklarının yanında bulunması gereken ve ürünleri tanıtmak için bir başkasına anlatırken çok her zaman yanınızda bulunması gerek olmazsa olmazlardan olacağını düşünüyorum. Özellikle ben bu pdf dosyasını ozalit işleri ile uğraşan kişilere bastıracağım ve yanımda bulunduracağım. Ayrıca ürünler hakkında verilen bilgiler gerçekten çok harika ve açıklayıcı olmuş. LR Üyeleri için özel basılan bu kitap çok işe yaracak ve LR Üyelerin işini baya bir rahatlatacaktır. Çünkü LR Üyeleri normalde bir başkasını üye yapmak için ürün kataloğu gerçekten yetersiz kalıyordu ve bu noktada LR Ürün Rehberi bize istediğimiz olanı verdi. Ayrıca bu kitaba LR iş ortağı üyesi olanlar ulaşabilir.

Resmi web sitesi olan LR World sitesinin Download bölümünden kitaba sahip olabilirsiniz. Ayrıca evime gelsin bu kitap uğraşmak istemiyorum diyorsanız da ufak ücret karşılığı sepete ekleyerek adresinize verdiğiniz sipariş ile birlikte alabilirsiniz.

LR Ürünleri Rehberi

LR Health & Beauty ürünlerini İNTERNET ÜZERİNDEN SATIN ALAMAZSINIZ YASAKTIR. LR ürünlerinden almak istiyorsanız yetkili bir LR iş ortağından katalog fiyatı ile veya %40 İNDİRİMLİ OLARAK ÜYELİK AVANTAJLARINDAN yararlanabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

ÜYELİK ÜCRETİ VE AYLIK KOTA ZORUNLULUĞU YOK!

LR ürünleri ve LR üyelik ile ilgili avantajları kaçırmayın. Üye olan kişiler LR ürünlerine %40 indirimli sahip oluyor ve %40 kar ile satış yaparak ek gelir elde ediyor. İndirimli ürün alma hakkında bilgi almak için aşağıdaki formu doldurunuz. LR ürünlerini incelemek için LR katalog bağlantımıza bakabilirsiniz.

LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Şehir

KONUGüzellik Uzm. Est. Sibel Ay

LR ile tanıştıktan sonra hem sosyal bir çevreye hemde güzel bir kazanca sahip oldum. 2015 yılından beridir LR iş ortağı olarak yoluma devam etmekteyim. LR'a üye olmayı düşünüyorsanız üyelik bilgi ve başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp üzerinden de ulaşabilirsiniz. 0532 435 2117 - Güzellik Uzm. Est. Sibel AY LR Facebook Grubu

4 Yorum var “LR Ürün Rehberi – 2016

  • Merhaba Sibel hanim,
    Egzema için tavsiye ettiğiniz ürünler gerçekten ise yaradı. Artık ürünlerinize gerçekten güvenmeyi başladım. İsortagi olmak için üyelik formunu doldurup gönderdim sitenizé. Üyelik islemimi hizlandirabilirmisiniz rica etsem:)
    Tekrardan teşekkürler. ..

    • Faydasını gördüyseniz gerçekten çok sevindim adınıza. LR Ürünleri kalitesini yakında herkes sizin gibi tanıyacak ve görecek. Üyeliğiniz ile hemen gerçekleştiriyoruz, aklınıza takılan bir şey olursa arayabilirsiniz.

  • Doğum ve güneş lekeleri için hangi ürünleri tavsiye edersiniz

    • Merhaba Derya hanım, sizin durumunuz için önereceğim ürünler şöyle: Acil Yardım Spreyi, Konsantre Krem, MSM Jel Krem ve leke vücutta ise Algetics Vücut Pelingi leke yüzde ise Aloe Vera Yüz Peelingi

LR Hakkında Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Resim Yükle (sadece JPEG format ekleyebilirsiniz.)